Przeczytaj w weekend

The Batman - Josh Gad o niedoszłej roli Pingwina. Strollował fanów DC?

Josh Gad udzielił wywiadu z portalem The Hollywood Reporter, gdzie ujawnił szczerze szczegóły jego związku z filmem The Batman.

Josh Gad udzielił wywiadu z portalem The Hollywood Reporter, gdzie ujawnił szczerze szczegóły jego związku z filmem The Batman.

Michał Kujawiński
Michał Kujawiński

Josh Gad podobno był jednym z faworytów do objęcia roli Pingwina w filmie The Batman. Fani także ciepło przyjęli ten casting, chociaż wśród nazwisk wymieniało się także Jonah Hilla. Ostatecznie rola trafiła do Colina Farrella.

Teraz Josh Gad w rozmowie z Hollywood Reporter zdradził, że rozmawiał z reżyserem Mattem Reevesem na temat roli. Chociaż nigdy tak naprawdę nie był blisko wzięcia udziału w produkcji. 

Matt i ja przeprowadziliśmy krótką wymianę zdań na ten temat, ale prawda jest taka, że nigdy nie podjęliśmy poważnej rozmowy na temat zagrania Pingwina w Batmanie. Zaczęło się od tego, że pewnego dnia opublikowałem zdjęcie i dobrze bawiłem się trollowaniem w internecie.

Aktor przyznał też, że wybór Farrella do tej roli jest bardzo dobry i nie może się doczekać, aby zobaczyć efekty pracy i finalny film o Batmanie. Okazuje się, że obaj panowie są dobrymi przyjaciółmi i mają swoje dzieci w tej samej szkole, zatem wszystko było z ich strony małym żartem.

Źródło: comicbook/com/zdjecie głóne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV