The Batman - zupełnie nowy komisarz Gordon. Jeffrey Wright blisko roli

Jak się okazuje, w filmie The Batman Jeffrey Wright najprawdopodobniej pojawi się na ekranie jako komisarz Gordon. Na tym jednak nie koniec rewelacji.

Jak się okazuje, w filmie The Batman Jeffrey Wright najprawdopodobniej pojawi się na ekranie jako komisarz Gordon. Na tym jednak nie koniec rewelacji.

Piotr Piskozub
Piotr Piskozub
Tagi:  the batman 

Jak donosi doskonale zazwyczaj poinformowany w sprawach kina portal Hollywood Reporter, Jeffrey Wright prowadzi obecnie ze studiem Warner Bros. negocjacje w sprawie dołączenia do obsady The Batman. Dziennikarze podają, że znany m.in. z serialu Westworld aktor miałby pojawić się na ekranie jako komisarz Gordon. Przypomnijmy, że w rolę ostoi policji Gotham City i zarazem oddanego sojusznika Batmana wcielali się wcześniej choćby Gary Oldman (trylogia Mrocznego Rycerza) i J.K. Simmons (DCEU). Żadne inne szczegóły w kwestii tego castingu nie zostały na razie ujawnione. Wiele serwisów odczytuje jednak te wieści jako ostateczne potwierdzenie, że Kinowe Uniwersum DC czeka reboot. 

W tym kontekście nieco innego wymiaru nabiera twitterowi wpis, który Wright udostępnił dziś w nawiązaniu do Dnia Batmana:

Na tym jednak nie koniec rewelacji. Jak podają Deadline i  Variety, Jonah Hill (Moneyball, Wilk z Wall Street) również jest w trakcie negocjacji ze studiem - miałby on sportretować jednego ze złoczyńców. Jeff Sneider z portalu Collider powołując się na swoje źródła przekonuje, że będzie to Człowiek Zagadka. Hollywood Reporter przedstawia tę sprawę inaczej, donosząc, że pod uwagę brany jest także Pingwin; akcentuje się, że ostateczna decyzja w kwestii występu Hilla jeszcze nie zapadła. 

The Batman wejdzie na ekrany kin 25 czerwca 2021 roku. 

Źródło: Hollywood Reporter / zdjęcie główne: HBO/DC/JoBlo.com

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV