The Eternals - Kumail Nanjiani jako Kingo na nowych zdjęciach z planu

The Eternals jest obecnie w fazie kręcenia zdjęć. Na nowych zakulisowych materiałach widzimy między innymi Kumaila Nanjianiego.

The Eternals jest obecnie w fazie kręcenia zdjęć. Na nowych zakulisowych materiałach widzimy między innymi Kumaila Nanjianiego.

Do sieci trafiły kolejne zdjęcia z planu produkcji The Eternals, które po raz kolejny pokazują nowych bohaterów na Ziemi we współczesności. Po raz pierwszy możemy podejrzeć wygląd Kumaila Nanjianiego jako Kingo oraz Lii McHugh jako Spirte. Są też nowe zdjęcia ze spotkania postaci granej przez Gemmę Chan oraz Kita Haringtona. Zobaczcie:

The Eternals przedstawia nowy ekscytujący zespół superbohaterów Kinowego Uniersum Marvela, starożytną rasę obcych, która żyje na Ziemi w tajemnicy od tysięcy lat. Po wydarzeniach z Avengers: Koniec gry, niespodziewana tragedia zmusza ich do wyjścia z cienia, aby ponownie się zjednoczyć w walce z najstarszym wrogiem ludzkości, Dewiantami.

W głównych bohaterów wcielą się: Richard MaddenGemma ChanKumail Nanjiani, Lauren RidloffBrian Tyree HenrySalma HayekLia McHughDon LeeBarry Keoghan oraz Angelina JolieKit Harington został obsadzony jako Dane Whitman. Za kamerą filmu stanie Chloé Zhao.

The Eternals - data premiery filmu 6 listopada 2020 roku.

Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV