The Romanoffs – pierwsze zdjęcia z nowego serialu twórcy Mad Men

The Romanoffs to nowy serial Matthew Weinera, twórcy Mad Men. Zobaczcie zdjęcia z produkcji, które własnie pojawiły się w sieci.

The Romanoffs to nowy serial Matthew Weinera, twórcy Mad Men. Zobaczcie zdjęcia z produkcji, które własnie pojawiły się w sieci.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

The Romanoffs jest zapowiadane jako antologia, która skupi się na ludziach uważających się za współczesnych potomków dynastii Romanowów. Akcja będzie toczyć się współcześnie, jednak w różnych miejscach na całej kuli ziemskiej – mowa o Europie, Afryce i Azji. Każdy odcinek to inna historia i tym samym inna obsada – wspólnym mianownikiem dla kolejnych bohaterów będzie tylko to, że wierzą, iż są potomkami tej konkretnej dynastii. Zadebiutowały pierwsze zdjęcia z produkcji, które możecie obejrzeć w poniższej galerii.

Przypomnijmy, że Romanowowie byli ostatnią rodziną, która władała Rosją – ich rządy trwały od 1613 do 1917 roku. W 1918 roku car Mikołaj II Romanow wraz z całą swoją rodziną został rozstrzelany, a cała sytuacja wyzwoliła wiele spekulacji i teorii spiskowych. Jedną z nich jest ta, w której córka cara, Anastazja, przeżyła masakrę i uciekła.

W obsadzie są Noah Wyle, Kathryn Hahn, Kerry Bishé, Jay R. Ferguson, Ben Miles, Mary Kay Place, Griffin Dunne, Cara Buono, Ron Livingston, Jon Tenney, Clea DuVall, Radha Mitchell, Hugh Skinner, Juan Pablo Castañeda, Emily Rudd, Adele Anderson, Annet Mahendru, Louise Bourgoin, Hera Hilmar, Inès Melab, Diane Lane, Aaron Eckhart, Isabelle Huppert, Marthe Keller, Christina Hendricks, John Slattery, Jack Huston, Amanda Peet, Corey Stoll, Andrew Rannells, Mike Doyle, JJ Feild, Janet Montgomery i Paul Reiser.

Premiera 12 października na platformie Amazon.

Źródło: variety.com/zdjęcie główne: Jan Thijs/Amazon

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV