Repertuar kin Nowość Program TV

The Romanoffs – pierwsze zdjęcia z nowego serialu twórcy Mad Men

The Romanoffs to nowy serial Matthew Weinera, twórcy Mad Men. Zobaczcie zdjęcia z produkcji, które własnie pojawiły się w sieci.

The Romanoffs jest zapowiadane jako antologia, która skupi się na ludziach uważających się za współczesnych potomków dynastii Romanowów. Akcja będzie toczyć się współcześnie, jednak w różnych miejscach na całej kuli ziemskiej – mowa o Europie, Afryce i Azji. Każdy odcinek to inna historia i tym samym inna obsada – wspólnym mianownikiem dla kolejnych bohaterów będzie tylko to, że wierzą, iż są potomkami tej konkretnej dynastii. Zadebiutowały pierwsze zdjęcia z produkcji, które możecie obejrzeć w poniższej galerii.

Przypomnijmy, że Romanowowie byli ostatnią rodziną, która władała Rosją – ich rządy trwały od 1613 do 1917 roku. W 1918 roku car Mikołaj II Romanow wraz z całą swoją rodziną został rozstrzelany, a cała sytuacja wyzwoliła wiele spekulacji i teorii spiskowych. Jedną z nich jest ta, w której córka cara, Anastazja, przeżyła masakrę i uciekła.

W obsadzie są Noah Wyle, Kathryn Hahn, Kerry Bishé, Jay R. Ferguson, Ben Miles, Mary Kay Place, Griffin Dunne, Cara Buono, Ron Livingston, Jon Tenney, Clea DuVall, Radha Mitchell, Hugh Skinner, Juan Pablo Castañeda, Emily Rudd, Adele Anderson, Annet Mahendru, Louise Bourgoin, Hera Hilmar, Inès Melab, Diane Lane, Aaron Eckhart, Isabelle Huppert, Marthe Keller, Christina Hendricks, John Slattery, Jack Huston, Amanda Peet, Corey Stoll, Andrew Rannells, Mike Doyle, JJ Feild, Janet Montgomery i Paul Reiser.

Premiera 12 października na platformie Amazon.

-
-

Źródło: variety.com/zdjęcie główne: Jan Thijs/Amazon

Najlepsze z 24h

Michał Kujawiński
spoilery
-

MCU – powrót postaci i zaskakujące…

Przy okazji tegorocznej odsłony MCU, filmu Avengers: Endgame, powstają nowe produkty okolicznościowe promujące film. Tym…

Piotr Piskozub
-

Niezrealizowane filmy o herosach – jedne…

Wiedzieliście, że Bob Hoskins mógł wcielić się w Wolverine'a? Poznajcie najciekawsze projekty superbohaterskie, które nie…

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – to nie Szatan…

W sieci pojawiły się nowe materiały z kolejnej odsłony MCU, filmu Kapitan Marvel - na…

Adam Siennica
-

Złote Maliny 2019: Nominacje. Oto najgorsze…

Złote Maliny 2019 to nagroda dla najgorszych filmów 2018 roku. Ogłoszono nominacje.

Piotr Piskozub
-

Arrow – nowa wersja Suicide Squad…

Wiele wskazuje na to, że już niebawem w Arrow zobaczymy kolejną wersję Suicide Squad -…

Dawid Muszyński
-

Glass – recenzja filmu

Przy okazji premiery Split M. Night Shyamalan zaskoczył nas informacją, że buduje swoje uniwersum superbohaterów.…

Ocena recenzenta:
5

Co o tym sądzisz?