Repertuar kin Nowość Program TV

The Romanoffs – pierwsze zdjęcia z nowego serialu twórcy Mad Men

The Romanoffs to nowy serial Matthew Weinera, twórcy Mad Men. Zobaczcie zdjęcia z produkcji, które własnie pojawiły się w sieci.

The Romanoffs jest zapowiadane jako antologia, która skupi się na ludziach uważających się za współczesnych potomków dynastii Romanowów. Akcja będzie toczyć się współcześnie, jednak w różnych miejscach na całej kuli ziemskiej – mowa o Europie, Afryce i Azji. Każdy odcinek to inna historia i tym samym inna obsada – wspólnym mianownikiem dla kolejnych bohaterów będzie tylko to, że wierzą, iż są potomkami tej konkretnej dynastii. Zadebiutowały pierwsze zdjęcia z produkcji, które możecie obejrzeć w poniższej galerii.

Przypomnijmy, że Romanowowie byli ostatnią rodziną, która władała Rosją – ich rządy trwały od 1613 do 1917 roku. W 1918 roku car Mikołaj II Romanow wraz z całą swoją rodziną został rozstrzelany, a cała sytuacja wyzwoliła wiele spekulacji i teorii spiskowych. Jedną z nich jest ta, w której córka cara, Anastazja, przeżyła masakrę i uciekła.

W obsadzie są Noah Wyle, Kathryn Hahn, Kerry Bishé, Jay R. Ferguson, Ben Miles, Mary Kay Place, Griffin Dunne, Cara Buono, Ron Livingston, Jon Tenney, Clea DuVall, Radha Mitchell, Hugh Skinner, Juan Pablo Castañeda, Emily Rudd, Adele Anderson, Annet Mahendru, Louise Bourgoin, Hera Hilmar, Inès Melab, Diane Lane, Aaron Eckhart, Isabelle Huppert, Marthe Keller, Christina Hendricks, John Slattery, Jack Huston, Amanda Peet, Corey Stoll, Andrew Rannells, Mike Doyle, JJ Feild, Janet Montgomery i Paul Reiser.

Premiera 12 października na platformie Amazon.

-
-

Źródło: variety.com/zdjęcie główne: Jan Thijs/Amazon

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Gotuj się na Avengers: Koniec gry!…

Przed premierą filmu Avengers: Koniec gry chcemy Wam przedstawić listę gadżetów i artbooków, które mogą…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – co trzyma…

Drugi zwiastun filmu Avengers: Koniec gry może rzucać nowe światło na fabułę - istotne znaczenie…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Flash – zaskoczeni tożsamością Cykady? Lepsze…

Do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Flash, na których pojawia się prawdziwa osoba…

Paweł Krzystyniak
-

Marvel’s Spider-Man: Fan połączył dwa kostiumy…

W Marvel's Spider-Man znajdziemy mnóstwo kostiumów dla Pajączka, ale nie przeszkadza to fanom na tworzenie…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny potwierdza swoją klasę w 9. sezonie. Chyba nigdy nie…

Ocena recenzenta:
9
Norbert Zaskórski
-

Once Upon a Time in Hollywood…

W sieci zadebiutował pierwszy, oficjalny plakat promujący nowy film reżysera Pulp Fiction i Bękartów wojny.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.