Oto bohaterowie spin-offu The Originals. Zobacz zdjęcia z Legacies

Legacies to kolejny spin-off seriali Pamiętniki wampirów oraz The Originals. Zdjęcia pokazują bohaterów.

Legacies to kolejny spin-off seriali Pamiętniki wampirów oraz The Originals. Zdjęcia pokazują bohaterów.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  legacies 

Zdjęcia przede wszystkim potwierdzają, że Wampiry: Dziedzictwo rozgrywa się kilka lat po finale The Originals. Wśród bohaterek widzimy córki Alarica, która nie są już małymi dziewczynkami, ale dojrzałymi nastolatkami.

Zobaczcie zdjęcia z planu:

Premiera w USA odbędzie się 25 października.

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: Miller Mobley/THE CW / EW.com

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV