Thor: Love and Thunder wykorzysta wątek Jane Foster walczącej z rakiem piersi?

Taika Waititi wyjawił, że w filmie Thor: Love and Thunder może znaleźć się komiksowy wątek zmagań Jane Foster z rakiem piersi.

Taika Waititi wyjawił, że w filmie Thor: Love and Thunder może znaleźć się komiksowy wątek zmagań Jane Foster z rakiem piersi.

Piotr Piskozub
Piotr Piskozub

Od czasu Comic-Conu w San Diego wiemy, że w filmie Thor: Love and Thunder do MCU powróci Jane Foster - co może jeszcze bardziej interesujące, w produkcji okaże się ona być godną podniesienia Mjolnira, zmieniając się tym samym w Potężną Thor. Fani komiksów doskonale zdają sobie sprawę z tego, że Foster stała się Gromowładną tuż po tym, jak zdiagnozowano u niej raka piersi. Teraz reżyser Taika Waititi odpowiedział na pytanie o to, czy w obrazie ten wątek zostanie w jakimkolwiek stopniu wykorzystany - w ramach jednego z elementów historii lub głównej osi fabularnej. 

Myślę, że to jest naprawdę istotna rzecz z komiksów. Jest coś ciekawego w tym, że ona prowadziłaby równocześnie dwie walki - uwielbiam ten wątek. O tym jednak, czy trafi do filmu, jeszcze zadecydujemy. Nie jesteśmy pewni, czy zaadaptujemy tylko część tej historii, czy może ją całą. Takie rzeczy ulegają zmianom na planie lub w samej montażowni. Coś w stylu: Pozbądźmy się tego wątku, w którym ona ma raka piersi. Zmieńmy to na coś innego, albo pokażmy ją w pełni zdrową.

Thor: Love and Thunder wejdzie na ekrany kin 5 listopada 2021 roku. 

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Marvel/MovieWeb

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV