Transformers: Ostatni Rycerz – film doczeka się kontynuacji? Producent zaskakuje

Producent Lorenzo di Bonaventura odpowiedzialny za filmy z serii Transformers zdradził, że w przygotowaniu są dwa scenariusze - do sequela Bumblebee oraz kontynuacji Transformers: Ostatni Rycerz.

Producent Lorenzo di Bonaventura odpowiedzialny za filmy z serii Transformers zdradził, że w przygotowaniu są dwa scenariusze - do sequela Bumblebee oraz kontynuacji Transformers: Ostatni Rycerz.

Wydawało się, że ostatnim filmem z głównej serii Transformers będzie ten z 2017 roku w reżyserii Michaela Baya. Okazuje się jednak, że Transformers: The Last Knight doczeka się kontynuacji.

Informacje te zdradził w jednym z wywiadów dla japońskiego magazynu Cinema producent, Lorenzo di Bonaventura. Zdradził, że powstaje już scenariusz do sequela Bumblebee oraz do kolejnej produkcji, która kontynuować będzie główny cykl filmów z serii Transformers. Ten kończy się właśnie na Ostatnim Rycerzu.

Nie znamy żadnych szczegółów odnośnie tego drugiego projektu. Bonaventura zapowiedział jednak, że w kontynuacji Bumblebee pojawi się ponownie Optimus Prime. Wydawało się, że seria Transformers doczeka się luźnego restartu w postaci filmu Travis Knight, ale wygląda na to, że plany się zmieniły i fani dostaną kontynuowanie historii z filmu Transformers: The Last Knight.

Źródło: heroichollywood.com/ zdjęcie główne: Materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV