Przeczytaj w weekend

Trudy życia po złej stronie Chicago. Pierwszy zwiastun serialu The Chi

Stacja Showtime zaprezentowała pierwszą zapowiedź nowego serialu dramatycznego o życiu afro-amerykańskiej klasy robotniczej. Premiera w przyszłym roku.

Stacja Showtime zaprezentowała pierwszą zapowiedź nowego serialu dramatycznego o życiu afro-amerykańskiej klasy robotniczej. Premiera w przyszłym roku.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Tagi:  zwiastun 

The Chi opowiada historię grupy ludzi z afro-amerykańskiej społeczności zamieszkującej południową stronę Chicago. Są oni dowodem na to, że ludzki duch jest silny i nadzieja nigdy nie umiera. W tej grupie znajdują się między innymi wchodzący w nastoletni wiek Kevin, który musi przejść wszystkie rytuały dzieciństwa, marzyciel Brandon, którego wiara zapewnia mu sukces w miłości oraz Emmett, beztroski nastolatek, kierujący się w życiu radami matki, Jady. Zadebiutował pierwszy zwiastun serialu, który możecie obejrzeć poniżej.

W obsadzie znajdują się między innymi Jason Mitchell, Jacob Latimore, Ntare Guma Mbaho Mwine oraz Alex Hibbert. Producentami serialu są Lena Waithe, Common, Elwood Reid, Aaron Kaplan, Derek Dudley, Shelby Stone oraz Rick Fumuyiwa, który także wyreżyserował pilotowy odcinek. Premiera 7 stycznia 2018 roku na antenie Showtime.

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: Showtime

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV