Przeczytaj w weekend

The Tick - nie będzie 3. sezonu. Fani ruszają na ratunek serialowi

The Tick to serial platformy Amazon. Zgodnie z nowymi informacjami, produkcja zostaje skasowana i nie otrzyma 3. sezonu.

The Tick to serial platformy Amazon. Zgodnie z nowymi informacjami, produkcja zostaje skasowana i nie otrzyma 3. sezonu.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  amazon 

The Tick to serial komediowy, który powstaje platformy Amazon. Fabuła skupia się na tytułowym bohaterze, znanym z popularnej kreskówki z lat 90. Produkcja debiutowała w 2016 roku, natomiast w tym roku powróciła z 2. sezonem - w fabule nowej serii Tick i Arthur powrócą, by ratować miasto przed kolejnym zagrożeniem. W głównych rolach występują Peter Serafinowicz i Griffin Newman. Za sterami jest natomiast Ben Edlund.

W dobie wiosennych czystek stacji telewizyjnych ogłoszono, że The Tick zostaje skasowany i nie doczeka się 3. sezonu. Ogłoszenie wydał sam twórca serialu, który opublikował pożegnalny wpis na Twitterze.

Fani serialu nie mogą pogodzić się z tą decyzją, w związku z czym zapoczątkowali petycję w Internecie, która ma na celu uratowanie produkcji. W mediach społecznościowych przekazuje się tag #SaveTheTick, by wiadomość dotarła do jak największej liczby osób. Fani są zdesperowani, by znaleźć nową stację, która przejęłaby produkcję, jednak na razie nikt nie podejmuje tematu.

Gdyby sytuacja znalazła ciąg dalszy, będziemy Was informować na bieżąco.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV