The Tick - nie będzie 3. sezonu. Fani ruszają na ratunek serialowi

The Tick to serial platformy Amazon. Zgodnie z nowymi informacjami, produkcja zostaje skasowana i nie otrzyma 3. sezonu.

The Tick to serial platformy Amazon. Zgodnie z nowymi informacjami, produkcja zostaje skasowana i nie otrzyma 3. sezonu.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  amazon 

The Tick to serial komediowy, który powstaje platformy Amazon. Fabuła skupia się na tytułowym bohaterze, znanym z popularnej kreskówki z lat 90. Produkcja debiutowała w 2016 roku, natomiast w tym roku powróciła z 2. sezonem - w fabule nowej serii Tick i Arthur powrócą, by ratować miasto przed kolejnym zagrożeniem. W głównych rolach występują Peter Serafinowicz i Griffin Newman. Za sterami jest natomiast Ben Edlund.

W dobie wiosennych czystek stacji telewizyjnych ogłoszono, że The Tick zostaje skasowany i nie doczeka się 3. sezonu. Ogłoszenie wydał sam twórca serialu, który opublikował pożegnalny wpis na Twitterze.

Fani serialu nie mogą pogodzić się z tą decyzją, w związku z czym zapoczątkowali petycję w Internecie, która ma na celu uratowanie produkcji. W mediach społecznościowych przekazuje się tag #SaveTheTick, by wiadomość dotarła do jak największej liczby osób. Fani są zdesperowani, by znaleźć nową stację, która przejęłaby produkcję, jednak na razie nikt nie podejmuje tematu.

Gdyby sytuacja znalazła ciąg dalszy, będziemy Was informować na bieżąco.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV