Venom – będzie scena po napisach? Reżyser tajemniczo

Venom wejdzie na ekrany kin już za niecały miesiąc, a reżyser Ruben Fleischer zapowiada, że w filmie możemy spodziewać się sceny po napisach. Odpowiada też na pytanie, czy wersja z kategorią R trafi na nośniki Blu-ray i DVD.

Venom wejdzie na ekrany kin już za niecały miesiąc, a reżyser Ruben Fleischer zapowiada, że w filmie możemy spodziewać się sceny po napisach. Odpowiada też na pytanie, czy wersja z kategorią R trafi na nośniki Blu-ray i DVD.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  galeria 

Venom to nadchodzący film wytwórni Sony, który skupia się na reporterze Eddiem Brocku, przeistaczającym się w przerażającego symbionta. Postać jest związana z komiksami o Spider-Manie, jednak w filmie Człowieka-Pająka nie uświadczymy. Kilka dni temu ujawniono, że film będzie miał oficjalnie kategorię PG-13, co zawiodło wielu fanów - początkowo informowano bowiem, że możemy spodziewać się brutalności, rozlewu krwi i upragnionej przez publiczność kategorii R. Producenci tłumaczą, że obniżenie kategorii ma sens, bo dzięki temu być może uda się połączyć Venoma właśnie  z filmami o Spider-Manie.

Widzowie wciąż chcieliby zobaczyć brutalną wersję Venoma, w związku z czym Ruben Fleischer w kolejnych wywiadach promocyjnych często jest pytany o możliwość wydania jej na Blu-ray i DVD. I choć reżyser nie zdradza, czy rzeczywiście to nastąpi, podkreśla, że nie jest to wykluczone. Jak mówi:

Niczego bym nie wykluczał. Musimy poczekać i zobaczyć, jak to się ułoży. Ale niczego nie wykluczam.

Reżyser dodaje również, że w kinie warto poczekać do końca seansu. Być może czeka nas ciekawa scena po napisach? Jak zapowiada:

Myślę, że wyjście z kina przed końcem napisów w jakimkolwiek filmie o superbohaterach byłoby dużym błędem...

Zobaczcie też nowy plakat IMAX na początku galerii. Venom - premiera 5 października.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV