Przeczytaj w weekend

Vinessa Shaw z ważną rolą w „Ray Donovan”

Vinessa Shaw (Vegas) dostaje ważną rolę w 2. sezonie serialu stacji Showtime. Uwaga na SPOILERY!

Vinessa Shaw (Vegas) dostaje ważną rolę w 2. sezonie serialu stacji Showtime. Uwaga na SPOILERY!

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  casting 

Shaw wcieli się w Kate, nagrodzoną Pulitzerem dziennikarkę pracującą w The Boston Globe, która pisze książkę o Sullym (James Woods) i przyjeżdża do Los Angeles, by zbadać okoliczności jego śmierci. Postać Kate odegra ważną rolę w całym 2. sezonie.

Wcześniej do obsady dołączyli Hank Azaria i Sherilyn Fenn. Premiera 2. sezonu latem 2014 roku.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV