Wciąż cię widzę: zekranizowany horror dla młodzieży w sprzedaży

Wciąż cię widzę to powieść Daniela Watersa łącząca w sobie elementy fantastyki, grozy i powieści młodzieżowej. Dziś premiera tej zekranizowanej powieści.

Wciąż cię widzę to powieść Daniela Watersa łącząca w sobie elementy fantastyki, grozy i powieści młodzieżowej. Dziś premiera tej zekranizowanej powieści.

Za kilka dni w Polsce będzie miała miejsce premiera DVD z filmem I Still See You w reżyserii Scotta Speera i z Bellą Thorne w roli głównej. Natomiast dziś do sprzedaży trafiła powieść Break My Heart 1,000 Times, literacki pierwowzór filmu napisany przez Daniel Waters. Jest to opowieść o dziewczynie, która zostaje nawiedzona przez ducha, co prowadzi do poważnych konsekwencji.

Wciąż cię widzę ukazało się nakładem Wydawnictwa Dolnośląskiego. Powieść liczy 304 strony w miękkiej oprawie, a jej cena została ustalona na 35,00 zł.

Poniżej możecie obejrzeć okładkę, a także zapoznać się z pełnym opisem powieści Watersa:

Wciąż cię widzę - okładka
Źródło: Dolnośląskie

Od czasu Wydarzenia świat nawiedzają duchy. Zwykle zjawy nie przeszkadzają Veronice i innym, choć dzielenie łazienki z duchem nastolatka bywa mało komfortowe… Ale duchy są liczniejsze. Kiedy Veronica i jej przyjaciel Kirk próbują zbadać, co jest tego powodem, dokonują przerażającego odkrycia. Ich nauczyciel Bittner nie może się pogodzić, że duch jego zmarłej córki nie powrócił. Wierzy, że Eva potrzebuje ciała, by znów znaleźć się na świecie, a ciało Veroniki idealnie się do tego  nadaje. A nawet jeśli się myli, jego uczennica będzie po prostu kolejnym duchem…

Źródło: Dolnośląskie / fot. Dolnośląskie

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV