Wolverine wraca w… podcaście Marvela. Wiemy, kto podłoży mu głos

Marvel zamierza stworzyć stylizowany na serial podcast, w którym pojawi się Wolverine. Ogłoszono już nazwisko aktora, który podłoży mu głos w słuchowisku.

Fani Wolverine’a mają powody do zadowolenia – postać ta ponownie pojawi się w wersji aktorskiej, jednak nie w tej formie, jakiej moglibyśmy się spodziewać. Marvel i firma Stitcher (działa ona na rynku radia internetowego, oferując dostęp do pokaźnej liczby audycji i podcastów) połączyły siły, by stworzyć 10-odcinkową serię Wolverine: The Long Night. Będzie to stylizowany na serial podcast (raz jeszcze zaznaczmy, że dostępny wyłącznie w wersji audio), która ma mieć swoją premierę na wiosnę 2018 roku. Wiemy już, że głos tytułowemu bohaterowi podłoży Richard Armitage, czyli Thorin Dębowa Tarcza z filmowej serii Hobbit.

Włodarze Midroll Media, firmy kontrolującej Stitchera, przekonują, że niezwykle cieszą się na współpracę z Domem Pomysłów. Ich zdaniem pojawia się właśnie szansa na trafienie do zupełnie nowych odbiorców, jak również okazja na wzmocnienie pozycji podcastu w amerykańskim pejzażu medialnym.

Scenarzysta Ben Percy porównuje historię do tej znanej z innych podcastów tego typu – Serial i S-Town, zaznaczając jednocześnie, że może ona przypominać słuchaczom produkcję Detektyw. Na początku opowieści pojawią się agenci Sally Pierce i Tad Marshall, którzy udadzą się do miasta Burns na Alasce, gdzie będą zajmować się sprawą licznych morderstw. Pomoże im zastępca szeryfa, Bobby Reid. Razem będą chcieli schwytać głównego podejrzanego, którym okaże się właśnie Wolverine.

Na całej historii zaważą zwłaszcza problemy Logana z własnym umysłem, przez które nie będzie mógł dowiedzieć się prawdy o swoim życiu. Odkryjemy jego człowieczeństwo i skomplikowaną naturę, a historię dopełnią jeszcze inne elementy fantastyczne, jakie pojawią się na Alasce.

-
-

Pomysłodawcy zapowiadają, że nie będzie to jedyna postać komiksowa, która doczeka się podcastu.

Źródło: Mashable / zdjęcie główne: Marvel

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
spoilery
0 -

Avengers: Wojna bez granic – ta…

Wygląda na to, że właśnie doczekaliśmy się największej plotki dotyczącej filmu Avengers: Wojna bez granic.…

Adam Siennica
0 -

Avengers: Wojna bez granic – prawie…

Magazyn Empire włącza się w promocję superprodukcji Avengers: Wojna bez granic. Mamy nowe spojrzenie na…

Piotr Piskozub
0 -

Avengers: Wojna bez granic – specyficzna…

W sieci pojawiło się kilka nowych informacji na temat filmu Avengers: Wojna bez granic. Wiemy…

Piotr Piskozub
0 -

Avengers: Wojna bez granic – Ostatnia…

Boss Logic stworzył nowy fanart do filmu Avengers: Wojna bez granic. Jego głośno komentowana praca…

Oskar Dobrowolski
0 -

Czy SNL Polska zasługuje na 2.…

Pierwszy sezon SNL Polska dobiegł końca. Czy był on, tak jak szumnie zapowiadano, unikatem i…

Adam Siennica
0 -

Ant-Man i Osa jednak nie jest…

Kilka miesięcy temu pojawiły się nieoficjalne informacje mówiące o tym, że Ant-Man i Osa będzie…

Co o tym sądzisz?