Wolverine wraca w… podcaście Marvela. Wiemy, kto podłoży mu głos

Marvel zamierza stworzyć stylizowany na serial podcast, w którym pojawi się Wolverine. Ogłoszono już nazwisko aktora, który podłoży mu głos w słuchowisku.

Fani Wolverine’a mają powody do zadowolenia – postać ta ponownie pojawi się w wersji aktorskiej, jednak nie w tej formie, jakiej moglibyśmy się spodziewać. Marvel i firma Stitcher (działa ona na rynku radia internetowego, oferując dostęp do pokaźnej liczby audycji i podcastów) połączyły siły, by stworzyć 10-odcinkową serię Wolverine: The Long Night. Będzie to stylizowany na serial podcast (raz jeszcze zaznaczmy, że dostępny wyłącznie w wersji audio), która ma mieć swoją premierę na wiosnę 2018 roku. Wiemy już, że głos tytułowemu bohaterowi podłoży Richard Armitage, czyli Thorin Dębowa Tarcza z filmowej serii Hobbit.

Włodarze Midroll Media, firmy kontrolującej Stitchera, przekonują, że niezwykle cieszą się na współpracę z Domem Pomysłów. Ich zdaniem pojawia się właśnie szansa na trafienie do zupełnie nowych odbiorców, jak również okazja na wzmocnienie pozycji podcastu w amerykańskim pejzażu medialnym.

Scenarzysta Ben Percy porównuje historię do tej znanej z innych podcastów tego typu – Serial i S-Town, zaznaczając jednocześnie, że może ona przypominać słuchaczom produkcję Detektyw. Na początku opowieści pojawią się agenci Sally Pierce i Tad Marshall, którzy udadzą się do miasta Burns na Alasce, gdzie będą zajmować się sprawą licznych morderstw. Pomoże im zastępca szeryfa, Bobby Reid. Razem będą chcieli schwytać głównego podejrzanego, którym okaże się właśnie Wolverine.

Na całej historii zaważą zwłaszcza problemy Logana z własnym umysłem, przez które nie będzie mógł dowiedzieć się prawdy o swoim życiu. Odkryjemy jego człowieczeństwo i skomplikowaną naturę, a historię dopełnią jeszcze inne elementy fantastyczne, jakie pojawią się na Alasce.

-
-

Pomysłodawcy zapowiadają, że nie będzie to jedyna postać komiksowa, która doczeka się podcastu.

Źródło: Mashable / zdjęcie główne: Marvel

Najlepsze z 24h

naEKRANIE
9 -

Najlepsze książki 2017 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze książki 2017 roku. Lista będzie stale aktualizowana, jeśli tylko nasi redaktorzy i współpracownicy…

Michalina Reda
0 -

Matt Damon twierdzi, że nie każdy…

Matt Damon odniósł się do głośnych spraw dotyczących molestowania seksualnego, udzielając kontrowersyjnego wywiadu. Aktorki już…

naEKRANIE
0 -

Najlepsze komiksy 2017 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze naszym zdaniem komiksy 2017 roku. Lista będzie regularnie aktualizowana o pozycje, które przypadną…

Adam Siennica
spoilery
0 -

Kylo Ren mógł być łysy. Szkice…

Do sieci trafiają pierwsze szkice koncepcyjne pokazujące brane pod uwagę pomysły przy produkcji filmu Gwiezdne…

Adam Siennica
spoilery
0 -

Gwiezdne Wojny: ostatni Jedi – reżyser…

Z uwagi na premierę filmu Gwiezdne Wojny: ostatni Jedi reżyser i scenarzysta, Rian Johnson zaczyna…

Michalina Reda
0 -

Tak mogli wyglądać bohaterowie Justice League:…

Joseph Kahn podzielił się ze światem niepublikowanymi dotąd szkicami koncepcyjnymi filmu Justice League: Dark. Zobaczcie…

Co o tym sądzisz?