Zabić drozda jako komiks. Zobacz fragmenty

Zabić drozda to klasyczna powieść autorstwa Harper Lee. Teraz trafi na półki sklepowe także w wydaniu komiksowym.

Zabić drozda to klasyczna powieść autorstwa Harper Lee. Teraz trafi na półki sklepowe także w wydaniu komiksowym.

Michalina Reda

Michalina Reda

Zabić drozda to słynna powieść autorstwa Harper Lee, która ukazała się w 1960 roku i została uhonorowana Nagrodą Pulitzera. Akcja rozgrywa się w fikcyjnym miasteczku Maycomb w stanie Alabama w latach 30. XX wieku, a głównymi bohaterami są dzieci Jean Louise, Jeremy i Charles Baker Harris. Produkcja opowiada o życiu w małym miasteczku na południu USA w okresie Wielkiego Kryzysu i podejmuje szereg różnych problemów, w tym także temat rasizmu.

Na blisko 60 lat po premierze powieści, do sprzedaży trafia jej nowa komiksowa wersja. Komiks liczy 260 stron i wedle zapowiedzi twórców, ma stanowić przyjemną i łatwiejszą w odbiorze alternatywę dla czytelników. Powieść graficzna została wydana przez Random House. Zobaczcie przykładowe grafiki z fragmentami tekstu:

Nie wiadomo, kiedy komiks ukaże się w sprzedaży w innych krajach.

Źródło: telegraph.co.uk / zdjęcie główne: Harper Collins

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV