Znamy datę premiery nowego Meekhanu Roberta M. Wegnera

Robert. M. Wegner kazał długo czekać czytelnikom na piąty tom serii fantasy Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Wydawnictwo Powergraph podało oficjalną datę premiery.

Robert. M. Wegner kazał długo czekać czytelnikom na piąty tom serii fantasy Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Wydawnictwo Powergraph podało oficjalną datę premiery.

Seria Opowieści z meekhańskiego pogranicza jest uważana przez czytelników za jeden z najlepszych rodzimych cykli fantasy - świadczą o tym chociażby środowiskowe nagrody. Do tej pory ukazały się w niej cztery książki: dwa zbiory opowiadań Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Północ - PołudnieOpowieści z meekhańskiego pogranicza. Wschód - Zachód) oraz dwie powieści (Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Niebo ze stali oraz Pamięć wszystkich słów. Opowieści z meekhańskiego pogranicza). Niestety czytelnicy na kolejną książkę czekają już ponad trzy lata.

Ich cierpliwość zostanie nagrodzona jeszcze w tym roku. Wydawnictwo Powergraph oficjalnie ogłosiło datę premiery powieści Każde martwe marzenie. Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Piąty tom Opowieści z meekhańskiego pogranicza ma trafić do sprzedaży 28 listopada.

Źródło: Powergraph / fot. Jan Kosik via meekhan.com

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV