Przeczytaj w weekend

Zuleikha Robinson w obsadzie 2. sezonu Egzorcysty

Egzorcysta to serial Foxa stworzony na podstawie powieści Williama Petera Blatty’ego. Przedstawia losy księży wykonujących egzorcyzmy na ludziach opętanych przez demony.

Egzorcysta to serial Foxa stworzony na podstawie powieści Williama Petera Blatty’ego. Przedstawia losy księży wykonujących egzorcyzmy na ludziach opętanych przez demony.

Patryk Łącki

Patryk Łącki

Tagi:  the exorcist 

‍‌Zuleikha Robinson dołącza do obsady drugiego sezonu Egzorcysty. Ma zagrać tajemniczą postać prowadzącą swoją własną wojnę przeciwko patriarchatowi katolickiemu. Tajemnicza i pragmatyczna persona bierze swoje obowiązki na poważnie, ale jest lojalna tylko samej sobie.

To nie jedyna zmiana w obsadzie serialu. Do powracających Alfonso Herrera, Kurta Egyiawana i Bena Danielsa dołączy również John Cho oraz Brianna Hildebrand. W nowym sezonie widzów czeka zupełnie nowa sprawa związana z egzorcyzmami.

Czytaj także: Nowy Doktor jest kobietą! Zobacz zwiastun 11. sezonu Doktora Who

Premiera drugiego sezonu The Exorcist w Stanach Zjednoczonych już 29 września na FOX.

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: ABC/Bob D'Amico

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV