Zwiastun serialu YOU o miłości i obsesji

YOU to serial oparty na książce Caroline Kepnes, który jest produkowany przez stację Showtime. Wśród producentów Greg Berlanti, znany z Riverdale i Arrow.

YOU to serial oparty na książce Caroline Kepnes, który jest produkowany przez stację Showtime. Wśród producentów Greg Berlanti, znany z Riverdale i Arrow.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  zwiastun 

Bohaterem YOU jest Joe, właściciel księgarni, który zakochuje się w swojej klientce Beck. Jednak miłość Joe szybko może zmienić się w obsesję. Zobaczcie zwiastun:

W obsadzie są Penn Badgley, John Stamos, Shay Mitchell i Elizabeth Lail. Premiera w USA odbędzie się 9 września.

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV