Repertuar kin Nowość Program TV

Filmy animowane i bajki 2019 – oczekiwane premiery

Niedługo rozpocznie się nowy rok kalendarzowy, który przyniesie kolejne premiery kinowe. W tym artykule chcielibyśmy Wam przybliżyć te najciekawsze z gatunku animacji i bajek w 2019 roku.

W tym roku dostaliśmy naprawdę wiele ciekawych animacji, a także nie odbyło się bez znaczących powrotów po wielu latach. Podobnie będzie w przyszłym roku, kiedy to na ekrany wejdzie Toy Story 4, a także długo oczekiwana trzecia część Jak wytresować smoka. Nie zabraknie również wyczekiwanych sequeli na czele z drugą odsłoną Krainy Lodu oraz Sekretnego życia zwierzaków domowych.

Poniżej przedstawiamy Wam najciekawsze animacje i bajki w 2019 roku. Mamy nadzieję, że znajdziecie na niej coś dla siebie.

Sekretny świat kotów

Nazwa i oprawa wizualna mogą przypominać inną animacje o zwierzakach, ale tutaj będzie zdecydowanie inaczej. Chińska produkcja traktuje o życiu młodego kota imieniem Oskar. Prowadzi on doskonałe życie kota, niczego mu nie brakuje. Jednak pragnie przeżyć znakomitą przygodę i odnaleźć kocią krainę – Miaukocję. Prędko okaże się, że nie jest to takie proste zadanie.

Premiera w Polsce: 4 stycznia

Ralph Demolka w internecie

Kontynuacja animacji Disneya zbiera jak do tej pory fantastyczne oceny, a krytycy chwalą m.in. za świetne wykorzystanie licznych motywów i znajomych twarzy, których w internecie oczywiście nie brakuje. Warto przekonać się na własnej skórze, czy liczne nawiązania mogą być przeszkodą, czy ozdobą filmu.

Premiera w Polsce: 11 stycznia

Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru

Poprzednia animacja z Asteriksem i Obeliksem była na tyle udana, że postanowiono stworzyć kolejną odsłonę. Tym razem akcja skoncentruje się wokół tytułowego wywaru, a w rolę antagonisty w polskim dubbingu wcieli się Kuba Wojewódzki. Jeśli w kontynuacji humor będzie stał na podobnym poziomie, to rodziny powinny być zadowolone.

Premiera w Polsce: 15 stycznia

Mirai

Dystrybucji w Polsce doczeka się produkcja anime pt. Mirai. Tytułowa dziewczynka jest siostrą rozpuszczonego chłopca imieniem Kuna. Nie podoba mu się, że jego rodzice będą bardziej koncentrować się na jego siostrze. Chłopiec odkrywa jednak tajemniczy ogród, w którym przenosi się w czasie i spotyka starszą wersję siostry. Odmieni to jego życie na zawsze.

Premiera w Polsce: 1 lutego

Źródło: zdjęcie główne: Dream Works
Strony: 123
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry to walka o…

Do sieci wyciekły nowe materiały promujące film Avengers: Koniec gry - mamy na nich okazję…

Piotr Piskozub
-

Seksapil to moc? Bohaterki komiksów w…

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, dlaczego niektóre superbohaterki wyglądają w komiksach tak, jakby balansowały na…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – Kapitan Marvel…

Avengers: Koniec gry trafi do kina za ledwie ponad miesiąc. Napływ informacji powoli zwiększa się,…

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Do końca 9. sezonu The Walking Dead zostały tylko 2 odcinki. Zwiastun i zdjęcia zapowiadają…

Dawid Muszyński
-

Miłość, śmierć i roboty: sezon 1…

David Fincher i Tim Miller przedstawiają zbiór krótkich, niezwiązanych ze sobą animowanych historii. Jak wypada…

Ocena recenzenta:
8
Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – plakat…

Pewnego razu w Hollywood to najnowszy film w reżyserii Quentina Tarantino. Promocja ruszyła.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.