Filmy animowane i bajki 2019 – oczekiwane premiery

Niedługo rozpocznie się nowy rok kalendarzowy, który przyniesie kolejne premiery kinowe. W tym artykule chcielibyśmy Wam przybliżyć te najciekawsze z gatunku animacji i bajek w 2019 roku.

Niedługo rozpocznie się nowy rok kalendarzowy, który przyniesie kolejne premiery kinowe. W tym artykule chcielibyśmy Wam przybliżyć te najciekawsze z gatunku animacji i bajek w 2019 roku.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

W tym roku dostaliśmy naprawdę wiele ciekawych animacji, a także nie odbyło się bez znaczących powrotów po wielu latach. Podobnie będzie w przyszłym roku, kiedy to na ekrany wejdzie Toy Story 4, a także długo oczekiwana trzecia część Jak wytresować smoka. Nie zabraknie również wyczekiwanych sequeli na czele z drugą odsłoną Frozen oraz The Secret Life of Pets 2.

Poniżej przedstawiamy Wam najciekawsze animacje i bajki w 2019 roku. Mamy nadzieję, że znajdziecie na niej coś dla siebie.

Sekretny świat kotów

Nazwa i oprawa wizualna mogą przypominać inną animacje o zwierzakach, ale tutaj będzie zdecydowanie inaczej. Chińska produkcja traktuje o życiu młodego kota imieniem Oskar. Prowadzi on doskonałe życie kota, niczego mu nie brakuje. Jednak pragnie przeżyć znakomitą przygodę i odnaleźć kocią krainę - Miaukocję. Prędko okaże się, że nie jest to takie proste zadanie.

Premiera w Polsce: 4 stycznia

Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2

Kontynuacja animacji Disneya zbiera jak do tej pory fantastyczne oceny, a krytycy chwalą m.in. za świetne wykorzystanie licznych motywów i znajomych twarzy, których w internecie oczywiście nie brakuje. Warto przekonać się na własnej skórze, czy liczne nawiązania mogą być przeszkodą, czy ozdobą filmu.

Premiera w Polsce: 11 stycznia

Astérix: Le secret de la potion magique

Poprzednia animacja z Asteriksem i Obeliksem była na tyle udana, że postanowiono stworzyć kolejną odsłonę. Tym razem akcja skoncentruje się wokół tytułowego wywaru, a w rolę antagonisty w polskim dubbingu wcieli się Kuba Wojewódzki. Jeśli w kontynuacji humor będzie stał na podobnym poziomie, to rodziny powinny być zadowolone.

Premiera w Polsce: 15 stycznia

Mirai

Dystrybucji w Polsce doczeka się produkcja anime pt. Mirai. Tytułowa dziewczynka jest siostrą rozpuszczonego chłopca imieniem Kuna. Nie podoba mu się, że jego rodzice będą bardziej koncentrować się na jego siostrze. Chłopiec odkrywa jednak tajemniczy ogród, w którym przenosi się w czasie i spotyka starszą wersję siostry. Odmieni to jego życie na zawsze.

Premiera w Polsce: 1 lutego

Strony:
  • 1 (current)
  • 2
  • 3

Źródło: zdjęcie główne: Dream Works

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV