Gra o tron - nie Winterfell, nie Hardhome. Najlepsze starcia serialu

Gra o tron pokazała nam kolejną bitwę. Starcie o Winterfell podzieliło fanów - to dobry moment na to, aby wybrać najlepsze potyczki w historii serialu.

Gra o tron pokazała nam kolejną bitwę. Starcie o Winterfell podzieliło fanów - to dobry moment na to, aby wybrać najlepsze potyczki w historii serialu.

Gra o tron nieuchronnie zmierza w stronę wielkiego finału całej opowieści. Za nami już, jak wszystko na to wskazuje, ostateczne starcie Lodu i Ognia, osadzone w ramach oglądanej w tym tygodniu bitwy o Winterfell. Wystarczy spojrzeć na komentarze pod recenzją ostatniego odcinka, by dojść do wniosku, że ta potyczka podzieliła fanów - niektórzy widzą w niej naprawdę dobre podsumowanie całego wątku, inni zaś psioczą na jej rozpisanie czy zrealizowanie. Nie będziemy w tym miejscu po raz kolejny roztrząsać tej kwestii. Uznaliśmy jednak, że to dobra pora na to, aby razem z Wami wybrać najlepsze starcia w historii produkcji. Słowo "starcie" ma tu znaczenie fundamentalne - ekranowe bitwy często były bowiem ukazywane jako ataki czy oblężenia, które nie prowadziły do brania się za łby na otwartym polu. Tak przedstawia się nasz ranking; dajcie nam za pomocą umieszczonej poniżej sondy i w komentarzach znać, czy zgadzacie się z naszymi wyborami.

Źródło: Zdjęcie główne: HBO

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV