Jazda bez trzymanki – graliśmy w Dirt 4

Dzięki uprzejmości firmy Techland zawitaliśmy na wirtualnych torach gry DiRT 4. Oto co nam zaoferowały.

Dzięki uprzejmości firmy Techland zawitaliśmy na wirtualnych torach gry DiRT 4. Oto co nam zaoferowały.

Aleksander Mazanek

Aleksander Mazanek

Produkcji rajdowych nie ma wcale na rynku tak wiele, w zasadzie można je policzyć na palcach jednej ręki. Jedną z takich marek jest DiRT 4, sięgająca aż do legendarnego Colin McRae Rally,  której najnowsza część już niedługo trafi na rynek. Grę tę mieliśmy przyjemność dla Was testować.

Omawiana odsłona jest w dużej mierze wypadkową pomiędzy lekką zabawą znaną z DiRT 2 a realizmem DiRT Rally. Miesza przy tym ze sobą klasyczne elementy WRC, wyścigi po torach, a nawet swoiste Destruction Derby. Zobaczcie zresztą sami.

Gra się bardzo przyjemnie, a mnogość trybów, pojazdów i torów potrafi onieśmielić i sprawić, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ogromną frajdę sprawia również pomykanie po proceduralnie generowanych trasach, budowanych na podstawie wybranych przez nas parametrów. To wszystko okraszone jest bardzo przyjemną oprawą audiowizualną, do której nie można mieć absolutnie żadnych zastrzeżeń, tyczy się to również polskiego dubbingu.

Źródło: fot. Techland

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV