Najlepsze seriale stycznia 2019 – wyniki głosowania czytelników

Czas podsumować styczeń, który obfitował w całe mnóstwo nowych seriali i tych powracających z kolejnymi sezonami. Czas na ogłoszenie wyników i sprawdzenie, które seriale były według Was najlepsze w styczniu 2019.

Czas podsumować styczeń, który obfitował w całe mnóstwo nowych seriali i tych powracających z kolejnymi sezonami. Czas na ogłoszenie wyników i sprawdzenie, które seriale były według Was najlepsze w styczniu 2019.

Kontynuujemy naszą tradycję ogłaszania wyników zabawy, w ramach której wskazujecie najlepsze seriale danego miesiąca. Wybór w styczniu był naprawdę bogaty w nowości i seriale powracające. Czołówkę zestawienia tym razem zdominował Netflix, choć wysoko znalazła się też produkcja HBO.

Zobaczcie ostateczne wyniki:

20. Głowa rodziny - Sezon 17, odc. 10-11
19. Arrow - Sezon 7, odc. 10-11
18. Współczesna rodzina - Sezon 10, odc. 11-14
17. Riverdale - Sezon 3, odc. 9-11
16. Dobre miejsce - Sezon 3, odc. 11-13
15. Szkoła zabójców - Sezon 1, odc. 2-3
14. Przejście - Sezon 1, odc. 1-3
13. Ray Donovan - Sezon 6, odc. 11-12
12. Wikingowie - Sezon 5B, odc. 16-20
11. Runaways - Sezon 2, odc. 1-13

Strony:
  • 1 (current)
  • 2
  • 3

Źródło: zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV