Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Najlepsze seriale stycznia 2019 – wyniki głosowania czytelników

Czas podsumować styczeń, który obfitował w całe mnóstwo nowych seriali i tych powracających z kolejnymi sezonami. Czas na ogłoszenie wyników i sprawdzenie, które seriale były według Was najlepsze w styczniu 2019.

Czas podsumować styczeń, który obfitował w całe mnóstwo nowych seriali i tych powracających z kolejnymi sezonami. Czas na ogłoszenie wyników i sprawdzenie, które seriale były według Was najlepsze w styczniu 2019.

1 Teoria wielkiego podrywu - Sezon 12, odc. 12-14

5. Teoria wielkiego podrywu - Sezon 12, odc. 12-14

O serialu

W serialu Teoria wielkiego podrywu w świat kujonków z zamiłowaniem do fizyki, matematyki i Star Treka wkracza piękna i niezbyt... Czytaj więcej

Powoli dobiega końca jeden z najpopularniejszych seriali komediowych w telewizji tradycyjnej. Patrząc na kolejną wysoką lokatę tej produkcji, wielu fanów na pewno będzie żałować, że to już koniec.

1 Detektyw - Sezon 3, odc. 1-5

4. Detektyw - Sezon 3, odc. 1-5

O serialu

Akcja serialu HBO "Detektyw" ("True Detective") toczy się w 1995, 2002 i 2012 roku. Głównymi bohaterami są Martin Hart (Woody... Czytaj więcej

Po słabszym 2. sezonie, serial Detektyw powraca z nową odsłoną i jest ona o wiele lepsza jakościowo. Do podium brakowało, ale konkurencja była wymagająca.

1 Star Trek: Discovery - Sezon 2, odc. 1-3

3. Star Trek: Discovery - Sezon 2, odc. 1-3

O serialu

Fabuła serialu Star Trek: Discovery rozgrywa się na 10 lat przed wydarzeniami z oryginalnej produkcji. Bohaterowie wyruszają na nową misję... Czytaj więcej

Po przerwie powraca Star Trek: Discovery z nowym sezonem i od razu ląduje na podium. Epizody otwierające dają nadzieję na bardzo dobry sezon i miejmy nadzieję, że tak właśnie będzie.

1 Punisher - Sezon 2, odc. 1-13

2. Punisher - Sezon 2, odc. 1-13

O serialu

Po dokonaniu starannie przeprowadzonej zemsty na odpowiedzialnych za śmierć swojej żony i dzieci Frank Castle odkrywa spisek, który sięga znacznie... Czytaj więcej

Frank Castle powrócił i zrobił to w naprawdę mocnym i krwawym stylu. Choć druga odsłona była nierówna i gorsze epizody przeplatały się z tymi lepszymi, to bezapelacyjnie była to jedna z lepszych produkcji w styczniu. Efektem tego jest drugie miejsce.

1 Sex Education - Sezon 1, odc. 1-8

1. Sex Education - Sezon 1, odc. 1-8

O serialu

Serial skupia się na historii terapeutki zajmującej się problemami sfery intymnej. Jej syn wpadnie na pomysł, aby pójść w ślady... Czytaj więcej

Kolejny serial Netflixa, który przebojem wdarł się na pierwszą lokatę. Znakomicie zagrany i fantastycznie napisany serial, który oczywiście doczeka się 2. sezonu i miejmy nadzieję, że w przyszłości utrzyma ten bardzo wysoki poziom.

Strony:
  • 1
  • 2
  • 3 (current)

Źródło: zdjęcie główne: Netflix

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV