Najpopularniejsze teksty tygodnia (4-10.01.15)

Netflix wchodzi do Polski, kolejne echa premiery Gwiezdnych Wojen: Przebudzenia mocy, wybór najpiękniejszych aktorek czy recenzja nowego Sherlocka - m.in. to były najpopularniejsze teksty tygodnia.

Netflix wchodzi do Polski, kolejne echa premiery Gwiezdnych Wojen: Przebudzenia mocy, wybór najpiękniejszych aktorek czy recenzja nowego Sherlocka - m.in. to były najpopularniejsze teksty tygodnia.

Zbieramy dla Was w jednym miejscu najpopularniejsze i najważniejsze aktualności, artykuły i recenzje z ostatniego tygodnia. Znajdą się tu informacje i teksty publicystyczne, które wzbudziły w ostatnich 7 dniach największe zainteresowanie osób odwiedzających naEKRANIE.pl.

Oto najważniejsze informacje tygodnia:

Netflix oficjalnie w Polsce!

Podczas targów CES 2016 prezes platformy Netflix, Reed Hastings ogłosił kraje, w których zadebiutują w 2016 roku. Wśród nich oficjalnie jest Polska!

czytaj więcej

Netflix - logo
źródło: materiały prasowe

Szturmowiec z Przebudzenia Mocy hitem Internetu

Fani Gwiezdnych Wojen mają swojego nowego ulubieńca. Szturmowiec z filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy stał się tematem memów i wielu chce, aby powrócił w kolejnej części. Lucasfilm opublikował oficjalnie szczegóły fabularne tej postaci.

Szturmowiec z Przebudzenia Mocy

czytaj więcej

Skąd się wziął hełm Vadera w Przebudzeniu Mocy?

Pojawiły się informacje częściowo odpowiadające na pytanie, skąd się wziął hełm Vader w posiadaniu Kylo Rena. Informacja może zawierać spoilery z filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy.

czytaj więcej

Przebudzenie Mocy
Źródło: Disney

Netflix i Zagubieni. Afera z zakończeniem serialu

6 lat po zakończeniu serialu Zagubieni fani odkryli, że wersja finału produkcji obecna na platformie Netflix jest niekompletna. Głos w sprawie zabrał Damon Lindelof.

czytaj więcej

Lost, Zagubieni, Netflix
Fot. ABC

Ewan McGregor powróci jako Obi-Wan Kenobi?

Powraca plotka sugerująca realizację samodzielnego filmu w uniwersum Gwiezdnych Wojen o postaci Obi-Wana Kenobiego. Ewan McGregor może powrócić do roli.

czytaj więcej

Obi-Wan Kenobi
Źródło: mat. prasowe

Dziecko wydało fortunę na aplikację Jurassic World

Dziecko i urządzenie z dostępem do internetu oraz zapisaną w iTunes kartą kredytową to nie jest dobre rozwiązanie. Przekonał się o tym Mohamed Shugaa, którzy żąda od Apple zwrotu pieniędzy za "darmową" aplikację Jurassic World.

czytaj więcej

jurassic world
Źródło: mat. prasowe

Jak oglądać wszystkie filmy i seriale z oferty Netflix?

Podczas wejścia platformy Netflix do Polski spodziewaliśmy się, że oferta przygotowana dla naszego kraju będzie inna, niż w USA. Nie przypuszczaliśmy, że będzie aż tak ograniczona w stosunku do innych krajów.

czytaj więcej

Jak oglądać wszystkie seriale i filmy z Netflixa?
Fot. Netflix

Przebudzenie Mocy to kopia Nowej nadziei? J.J. Abrams odpowiada na krytykę!

J.J. Abrams zdecydował się wypowiedzieć na temat krytycznego argumentu dotyczącego filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy i wyjaśnić, dlaczego niektórzy mają takie wrażenie.

czytaj więcej

J.J. Abrams - reżyser Przebudzenia mocy
Fot. blastr.com

Assassin’s Creed: Empire – kolejne informacje o grze

Słabo przyjęte Assassin's Creed: Unity i Assassin's Creed: Syndicate stoją za prawdopodobnym przerwaniem corocznego cyklu wydawniczego serii Ubisoftu. Nowa gra ma zadebiutować w 2017 roku. Poznaliśmy kolejne informacje na jej temat.

czytaj więcej

Assassins Creed
Źródło: mat. prasowe

Daredevil – zwiastun i oficjalna data premiery 2. sezonu

Platforma internetowa Netflix oficjalnie ujawniła datę premiery serialu Daredevil. Produkcja zadebiutuje szybciej, niż spekulowano. Opublikowano również promocyjny zwiastun.

czytaj więcej

Daredevil, logo
Fot. Netflix

Strony:
  • 1 (current)
  • 2
  • 3

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV