Nintendo Direct – luty 2019. Zobacz zwiastuny i zapowiedzi gier na Switcha

Nintendo ujawnia plany na nadchodzące miesiące. Nie brakuje pewnych niespodzianek.

Nintendo ujawnia plany na nadchodzące miesiące. Nie brakuje pewnych niespodzianek.

13 lutego o godzinie 23:00 polskiego czasu odbyła się kolejna prezentacja z cyklu Nintendo Direct. Tym razem była ona skupiona w całości na nadchodzących grach na konsolę Nintendo Switch. W trakcie 35 minut nie zabrakło nowych materiałów, zapowiedzi nieujawnionych wcześniej produkcji, a także ogromnych niespodzianek, takich jak zapowiedź portu gry Hellblade: Senua’s Sacrifice.

Już teraz w Nintendo eShop pojawiło się kilka nowości do pobrania. Gracze mogą kupić port Final Fantasy IX na Nintendo Switch, a także sprawdzić przedpremierowe dema dwóch gier - Daemon x Machina i Yoshi's Woolly World.

Poniżej znajdziecie wszystkie zapowiedziane gry, wraz ze zwiastunami lub ujawnionymi informacjami.

Super Mario Maker 2

Niespodziewanie zapowiedziano kontynuację gry, w której gracze mogą tworzyć własne poziomy z sympatycznym Mario, a także grać w te, za których powstanie odpowiadają inni. Wygląda na to, że kreator będzie rozbudowany jeszcze bardziej niż w poprzedniczce.

Marvel Ultimate Alliance 3: Black Order

Kolejny zwiastun zdradza, że w grze będziemy mieli możliwość pokierowania licznymi bohaterami. Pojawią się tu różne grupy superherosów - w tym Avengers, Defenders, Strażnicy Galaktyki i X-Men.

Boxboy + Boxgirl

Minimalistyczna gra logiczna trafi na Nintendo Switch. Zaoferuje możliwość zabawy w kooperacji, a także 270 poziomów.

Super Smash Bros. Ultimate

Gra otrzyma aktualizację 3.0 i nową zawartość. Szczegóły trzymane są w tajemnicy. Zdradzono, że nowy wojownik - Joker z gry Persona 5 ma trafić do tej bijatyki w kwietniu.

Captain Toad: Treasure Tracker

Również ten tytuł wzbogaci się o nową zawartość. Gracze już teraz mogą pobierać darmową aktualizację z trybem kooperacji, a niedługo zadebiutuje również płatne DLC z dodatkowymi poziomami.

Strony:

Źródło: fot. Nintendo

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV