Menu

Artykuły

TOP 20: Najlepsze seriale 2015

Czas na podsumowanie. Nic już w tym roku nas raczej nie zaskoczy, więc możemy oficjalnie powiedzieć, które seriale najbardziej nam się podobały.

Przeprowadziliśmy tradycyjne redakcyjne głosowanie i oto wyniki. Te tytuły uznaliśmy w 2015 roku za najlepsze, najciekawsze, najbardziej wciągające i przyciągające uwagę. Od razu trzeba powiedzieć, że dobrych i bardzo dobrych seriali było naprawdę sporo, a ten wynik jest wypadkową gustów wszystkich osób związanych z naEKRANIE. Pewnie jak zwykle w komentarzach będziecie pytać o poszczególne głosy redaktorów – tym się zajmiemy w przyszłym tygodniu. Przygotowujemy cykl tekstów o tym, co w kończącym się roku najbardziej urzekło i rozczarowało każdego z nas (i nie chodzi tu tylko o seriale), ale dziś skoncentrujmy się właśnie na cyklicznych opowieściach. Zobaczcie nasz wybór najlepszych.

Najpierw druga dziesiątka:

Źródło: materiały prasowe
Źródło: materiały prasowe

20. House of Cards

19. Ash kontra martwe zło

18. Better Call Saul

17. Jonathan Strange & Mr Norrell

16. The Walking Dead

15. Pozostawieni

14. Wikingowie

13. Hannibal

12. Galavant

11. Dom grozy

Dom grozy
Dom grozy / źródło: showtime

Zacny zestaw pełen fantastyki w jej najróżniejszych przejawach (z większym naciskiem na grozę), z ociupinką humoru i szczyptą śpiewu oraz ciekawą galerią bezwzględnych bohaterów żyjących w różnych czasach i środowiskach. Ale przecież druga dziesiątka to tylko przygrywka.

Strony: 12
Przejdź do komentarzy (0)
Komentarze