Venom – co przegapiliście w filmie? Easter eggi i nawiązania

Film Venom to prawdziwa kopalnia easter eggów i popkulturowych odniesień, które mogą nam umknąć w trakcie seansu - najwyższy czas zebrać je w jednym miejscu.

Film Venom to prawdziwa kopalnia easter eggów i popkulturowych odniesień, które mogą nam umknąć w trakcie seansu - najwyższy czas zebrać je w jednym miejscu.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Tagi:  easter egg 
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Venom zadebiutował w kinach w miniony piątek. Produkcja spotkała się z chłodnym przyjęciem wśród recenzentów, choć coraz szersze grono naszych czytelników stara się przekonać, że film nie prezentuje się aż tak źle, jak chcą to przedstawić krytycy. Abstrahując od walorów artystycznych trzeba przyznać, że Ruben Fleischer i inni twórcy obrazu zdołali go nasycić pokaźną liczbą easter eggów i przeróżnych popkulturowych nawiązań, których wypatrzenie nie zawsze jest zadaniem prostym. W poniższej galerii chcemy Wam przedstawić listę wszystkich tego typu odniesień. Jeśli coś Waszym zdaniem powinno się jeszcze na niej znaleźć - dawajcie nam o tym znać w komentarzach.

Źródło: Screen Rant, Den of Geek, comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Sony Pictures/Screen Rant

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV