Przeczytaj w weekend

VOD na lipiec 2019 - co warto obejrzeć?

Niegdyś okres wakacyjny nazywano sezon ogórkowym, dziś to pojęcie nie ma racji bytu. Wystarczy spojrzeć na ofertę platform VOD dostępnych w Polsce. Żaden miłośników filmów i seriali nie będzie się z nimi nudził.

Niegdyś okres wakacyjny nazywano sezon ogórkowym, dziś to pojęcie nie ma racji bytu. Wystarczy spojrzeć na ofertę platform VOD dostępnych w Polsce. Żaden miłośników filmów i seriali nie będzie się z nimi nudził.

Mimo że lipiec powoli zmierza ku końcowi, prezentujemy wam najciekawsze pozycje filmowo-serialowe, które pojawiły się na VOD w tym miesiącu. Netflix, HBO GO, player.pl i Amazon nie próżnują. Każda z platform na coś ciekawego do zaoferowania (nawet jeśli jest to tylko jeden tytuł, jak w przypadku Amazonu ). Zarówno fani popkultury, jak i młodzi widzowie, miłośnicy ambitnego kina czy pasjonaci niezobowiązującej nawalanki znajdą tutaj coś dla siebie. Zapraszamy do lektury.

Więcej informacji na temat oferty platform streamingowych znajdziecie na vod.naekranie.pl.

 

Stranger Things – Netflix

Po tym, gdy Gra o tron skończyła swoje podboje, to Stranger Things stanął na piedestale najgorętszego serialowego tytułu. Trzeci sezon właśnie zadebiutował na Netflixie i w zgodnej opinii krytyków i widzów jest rewelacyjny. Prawdziwe must see dla każdego fana popkultury!

Kapitan Marvel – player.pl

Platforma player.pl jest zawsze pierwsza, jeśli chodzi o emisje kinowych blockbusterów. Tak dzieje się i tym razem. Pierwsza marvelowska protagonistka w głównej roli zawita na ekrany telewizorów 24 lipca. Kapitan Marvel zarobiła grube miliony i zyskała sympatię fanów na całym świecie. Była też prologiem do dramatycznych wydarzeń z epickiego Avengers: Koniec gry. To wspaniała rozrywka, nie tylko dla fanów superbohaterów.

Wielkie kłamstewka – player.pl / HBO GO

Meryl Streep, Nicole Kidman, Reese Witherspoon i pozostałe panie spiskują, manipulują i kręcą w najlepsze, w nowym sezonie tego wybitnego serialu HBO. W lipcu zobaczymy 4 odcinki tej produkcji. Finałowy epizod zostanie wyemitowany 22 lipca.

Hotel Transylwania 3 – player.pl / HBO GO

Kolejna pozycja to animacja dla dzieci i dorosłych. Trzecia część przygód Draculi i jego śmieszno-strasznej gromadki jest jeszcze zabawniejsza niż poprzednie. Tym razem hrabia wyrusza na wakacje, gdzie spotyka wielką miłość oraz swojego odwiecznego wroga.

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV