Przeczytaj w weekend

Weekend w telewizji: 27-29.12.2019

W ten weekend w telewizji warto obejrzeć premiery telewizyjne filmów takich jak Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda, Czy mi kiedyś wybaczysz? i Wymazać siebie. Na uwagę zasługują finałowe odcinki serialu Mr Robot. Co jeszcze zobaczymy w telewizji?

W ten weekend w telewizji warto obejrzeć premiery telewizyjne filmów takich jak Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda, Czy mi kiedyś wybaczysz? i Wymazać siebie. Na uwagę zasługują finałowe odcinki serialu Mr Robot. Co jeszcze zobaczymy w telewizji?

Magda Muszyńska
Magda Muszyńska

Filmy:

PIĄTEK:

Wymazać siebie [Premiera]
21:00
CANAL+

Fabuła filmu skupia się na synu kaznodziei, który zostaje zmuszony do uczestniczenia we wspieranym przez Kościół programie mającym na celu „nawrócenie” go z homoseksualizmu.

Książę Persji: Piaski czasu
20:10
Polsat

IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater - młody książę - w czasie jednej z wojennych wypraw natrafia na ostrze posiadające potężne magiczne możliwości i tajemniczą klepsydrę kryjącą w sobie Piaski Czasu, które mogą zamieniać ludzi w piaskowe potwory.

Labirynt
22:50
CANAL+

Bohaterem jest Keller Dover (Jackman), który staje przed koszmarem każdego rodzica. Jego sześcioletnia córka Anna znika razem ze swoją przyjaciółką Joy. Z każdą minutą narasta panika. Jedynym tropem jest kamper, który wcześniej był zaparkowany na ulicy. Śledztwem dowodzi detektyw Loki (Gyllenhaal), który dokonuje aresztowania kierowcy, Alexa Jonesa (Paul Dano), ale z powodu braku dowodów musi go wypuścić. Dover decyduje się na ostateczny krok zdesperowanego ojca. Zrobi wszystko, aby odnaleźć dziewczynki.

Zobacz także:
Niesamowity Hulk – 20:00 (TVN)
To nie jest kraj dla starych ludzi – 20:00 (Cinemax)
American Pie: Zjazd absolwentów – 20:00 (Stopklatka)
Terminator 2: Dzień sądu – 20:00 (TVN Fabuła)
Barry Lyndon – 20:35 (TVP Kultura)
40-letni prawiczek – 21:45 (TVN7)
Matrix Reaktywacja – 22:15 (TVN)
Znaki – 22:40 (Polsat)

SOBOTA:

Blues Brothers
20:15
Metro TV

Po wyjściu z więzienia Jake Blues (John Belushi) odwiedza wraz z bratem Elwoodem (Dan Aykroyd) prowadzony przez zakonnice sierociniec, w którym się wychowali. Dowiadują się, że kościół wycofał swoje wsparcie i jeśli w ciągu 11 dni nie znajdą się pieniądze na zapłacenie podatku od nieruchomości, dom wystawiony zostanie na sprzedaż. Bracia postanawiają zdobyć potrzebne pieniądze organizując wielki koncert bluesowy. Wcześniej muszą jednak odnaleźć wszystkich członków kapeli, z którą niegdyś występowali. Wyruszają więc z misją od Boga nie przypuszczając nawet, że po drodze narobią sobie samych wrogów. W filmie wystąpiły legendarne gwiazdy bluesa, James Brown, Cab Calloway, Ray Charles i Aretha Franklin, którym partnerują John Candy, Carrie Fisher, Henry Gibson i Steve Lawrence. [Opis dystrybutora]

Opowieści z Narnii: Podróż "Wędrowca do Świtu"
20:00
Polsat

Trzecia z cyklu ekranizacji słynnych książek C.S. Lewisa. Widowiskowa opowieść o wyprawie rodzeństwa Pevensie i księcia Kaspiana, którzy na pokładzie statku zwanego 'Wędrowcem do Świtu' docierają do krainy, z której pochodzi lew Aslan.

Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach
20:00
TVN

Kapitan Jack Sparrow i Barbossa wyruszają na poszukiwania fontanny młodości. Wkrótce odkrywają, że nie tylko oni pragną ją odnaleźć, a ich konkurencję stanowią kapitan Czarnobrody i jego córka, dawna ukochana Jacka.

Zobacz także:
Ghost in the Shell – 20:00 (Paramount Channel)
Zły Samarytanin – 20:10 (ale kino+)
Motyl. Still Alice – 20:30 (TVP Kultura)
Zostały tylko wspomnienia [Premiera] – 21:00 (CANAL+)
To właśnie miłość – 22:25 (TVN7)
Nieśmiertelny – 22:55 (Metro TV)
Bardzo poszukiwany człowiek – 23:15 (TVP1)
Paprika – 23:30 (TVP Kultura)

NIEDZIELA:

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda [Premiera]
20:10
HBO

Pod koniec pierwszej części potężny Grindelwald został schwytany przy pomocy młodego Newta Scamandera. Grindelwaldowi udaje się jednak uciec z aresztu, po czym zaczyna gromadzić wokół siebie nowych zwolenników, ukrywając przed nimi swoje niecne zamiary. Jego celem jest sprawienie, by rasa czarodziejów przejęła pełną kontrolę nad mugolami. By udaremnić plany Grindelwalda, Albus Dumbledore zgłasza się po pomoc do Newta, swojego byłego zdolnego ucznia. Chłopak zgłasza się, nie wiedząc, jak wielkie wiąże się z tym ryzyko. Przyjaźń i miłość zostaje wystawiona na próbę, a świat czarodziejów zaczyna coraz bardziej się dzielić. 

Czy mi kiedyś wybaczysz? [Premiera]
21:00
CANAL+

Lee Israel utrzymywała się w latach 70-tych i 80-tych, tworząc pod takimi pseudonimami jak Katharine Hepburn, Tallulah Bankhead, Estee Lauder i dziennikarka Dorothy Kilgallen. Kiedy Lee nie jest już w stanie nic opublikować, ponieważ nie nadąża za aktualnymi trendami, zamienia swoją formę sztuki w oszustwo.

Inni
22:15
TVN

Koniec II wojny światowej. Grace (Nicole Kidman) wraz z dwójką dzieci mieszka w pięknym wiktoriańskim dworze. Chłopiec i dziewczynka cierpią na rzadką chorobę, fotofobię - alergię na światło słoneczne. W ponurym domu obowiązują bezlitosne reguły: dom jest zawsze pogrążony w półmroku, a drzwi nie wolno otwierać nie zamknąwszy uprzednio wszystkich innych. Nagle dzieją się bardzo dziwne rzeczy. Czemu służba opuszcza dom w niewyjaśnionych okolicznościach? Dlaczego córka opowiada o dziwnych postaciach krążących po domu i dlaczego Grace ma wrażenie, że nie są to dziecinne fantazje? [opis dystrybutora]

Zobacz także:
Mamma Mia! – 20:00 (TVN Fabuła)
Ostatni Mohikanin – 20:00 (Stopklatka TV)
Love Story – 20:30 (TVP Kultura)
Dracula – 21:00 (TNT)
27 sukienek – 21:10 (TVP1)
Bez twarzy – 21:50 (TV Puls)
Everest – 22:10 (TVN7)

Strony:

Źródło: fot. Warner Bros.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV