Przeczytaj w weekend

Assassin’s Creed (2007)

Assassin's Creed

Assassin’s Creed

Assassin's Creed to pierwsza części serii o przygodach asasynów. Jest rok 1191. Trzecia Krucjata rozdziera Ziemię Świętą na wiele części. Ty, jako Altair, masz zamiar powstrzymać konflikt działając po obu stronach barykady. Jesteś Asasynem, wojownikiem otoczonym aura tajemnicy i mrożących krew w żyłach opisów twojej bezwzględności. Twe działania mogą wywołać chaos w najbliższym otoczeniu, a twoja postać wpłynie na kształt wydarzeń tego jakże intrygującego momentu w historii świata.

Poznaj umiejętności, taktykę i uzbrojenie najbardziej zabójczego i tajnego klanu wojowników - do twojej dyspozycji zostanie oddane Ukryte Ostrze. Śledź swoja ofiarę w pełnych detali, wiernych historycznie, otwartych lokacjach. Wspinaj się na budynki, dosiadaj koni i wtapiaj się w tłum. Rób wszystko, co konieczne, aby osiągnąć swe cele. Doświadczaj intensywnej akcji dzięki płynnym, precyzyjnym animacjom. Korzystaj z szerokiego wachlarza średniowiecznych broni i stawiaj czoła swoim przeciwnikom podczas realistycznych pojedynków szermierczych.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV