Uncharted: Drake’s Fortune (2007)

Uncharted: Drake's Fortune

Uncharted: Drake’s Fortune

Gra opowiada losy Nathana Drake'a, ale fabularnie sięga znacznie dalej, bo aż do roku 1596. Wszystkie źródła wskazują na to, że właśnie wtedy Sir Francis Drake słynny korsarz i rozrabiaka został skazany i stracony. Jednak pewne przekazy wskazują na to, iż ta śmierć mogła być upozorowana przez słynnego angielskiego rozrabiakę. Miałoby mu to pomóc w ostatniej wyprawie, jaką chciał w życiu odbyć.

Uncharted: Drake's Fortune od samego początku powstawało jako gra wielka, przełomowa. Najlepszym tego przykładem jest grafika. Największe wrażenie wywiera rozmach, szczegółowość i naturalność świata, w którym dzieje się akcja, oraz wykonanie postaci. Dzika dżungla jeszcze nigdy nie wyglądała tak realistycznie. Każde drzewo jest inne, żaden przedmiot czy budowla nie powtarza się. Porośnięte mchem pnie drzew, promienie słoneczne przebijające się przez konary tychże, bujna roślinność, bystry strumień i piękny wodospad te elementy widoczne już w pierwszych momentach zabawy przyprawiają o prawdziwy zawrót głowy. W następnej kolejności gracz zachwyci się bogactwem animacji głównego bohatera. Porusza się on lekko ociężale, z wyczuwalnym opóźnieniem zmienia kierunek biegu. Nawet trzy tysiące animacji zapewnić ma niepowtarzalne doznania wizualne. Każda może być nałożona na inne. Przykładowo bieg, szybszy oddech, grymas na twarzy i przeładowywanie w jednym momencie to aż cztery osobne animacje nałożone na siebie, tym samym nadające scenie dramatyzmu i dynamiki.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV