Maria Dębska

Maria Dębska
 • Data urodzenia:

  22 maja 1991 (27)
 • Miejsce urodzenia:

  Warszawa
 • Narodowość:

  Polka
 • Wzrost:

  168 cm
 • Zawód:

  Aktorka
 • Bio:

  Maria Dębska studiowała w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Po raz pierwszy pojawiła się na ekranie w 2012 roku w serialu telewizyjnym pt.: M jak miłość. Za tytułową kreację w spektaklu pt.: Maria Stuart otrzymała nagrodę aktorską w ramach 26. Międzynarodowym Festiwalu Szkól Teatralnych w Brnie, Grand Prix za wybitną osobowość sceniczną na 34. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi i Złotą Maskę za najlepszy debiut aktorski.

W obsadzie (5)

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV