Repertuar kin Nowość Program TV

25 marca Apple zaprezentuje własny serwis VoD

Pod koniec miesiąca Tim Cook ujawni jeden z najważniejszych projektów Apple na przestrzeni ostatnich lat. Serwis VoD, który da nam dostęp do filmów od kilku dostawców.

Pod koniec miesiąca Tim Cook prawdopodobnie ujawni jeden z najważniejszych projektów Apple na przestrzeni ostatnich lat. Serwis VoD przeznaczony dla użytkowników urządzeń z jabłuszkiem na obudowie. W sieci od kilku tygodni plotkowało się na temat potencjalnej daty startu usługi, ale Apple nie komentowało tych przecieków. Teraz firma pośrednio potwierdza to, o czym mówiło się od dawna – nowa usługa może zadebiutować za kilka tygodni.

Korporacja rozsyła właśnie zaproszenia na konferencję, która odbędzie się 25 marca na terenie kampusu Apple w Cupertino. Hasłem przewodnim spotkania jest zwrot „Czas na pokaz”. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że jest on bezpośrednim odniesieniem do serwisu VoD. Ale to nie jedyna nowość, jaką może uraczyć nas Tim Cook i jego zespół. Podczas spotkania możemy zobaczyć także nowe iPady, gdyż to podczas wiosennych konferencji Apple prezentuje nowe urządzenia z tej linii.

-
-

W najbliższych dniach z pewnością zrobi się głośno wokół tego, co znajdziemy w ofercie serwisu filmowego Apple. Wszystkie wątpliwości na temat jego funkcjonowania zostaną rozwiane już pod koniec miesiąca. Wtedy przekonamy się, czy serwis ma szansę w starciu z największymi graczami na rynku VoD.

Źródło: Apple, VoD

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Gotuj się na Avengers: Koniec gry!…

Przed premierą filmu Avengers: Koniec gry chcemy Wam przedstawić listę gadżetów i artbooków, które mogą…

Paweł Krzystyniak
-

Marvel’s Spider-Man: Fan połączył dwa kostiumy…

W Marvel's Spider-Man znajdziemy mnóstwo kostiumów dla Pajączka, ale nie przeszkadza to fanom na tworzenie…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Flash – zaskoczeni tożsamością Cykady? Lepsze…

Do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Flash, na których pojawia się prawdziwa osoba…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny potwierdza swoją klasę w 9. sezonie. Chyba nigdy nie…

Ocena recenzenta:
9
Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry – olbrzymie zainteresowanie…

Wiemy już, ile wyświetleń w trakcie pierwszych 24 godzin po internetowym debiucie zanotował zwiastun filmu…

Piotr Piskozub
Plotka
-

The Batman – wiemy już, w…

W sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat filmu The Batman - są one związane…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.