Przeczytaj w weekend

25 marca Apple zaprezentuje własny serwis VoD

Pod koniec miesiąca Tim Cook ujawni jeden z najważniejszych projektów Apple na przestrzeni ostatnich lat. Serwis VoD, który da nam dostęp do filmów od kilku dostawców.

Pod koniec miesiąca Tim Cook ujawni jeden z najważniejszych projektów Apple na przestrzeni ostatnich lat. Serwis VoD, który da nam dostęp do filmów od kilku dostawców.

Emil Borzechowski

Emil Borzechowski

Pod koniec miesiąca Tim Cook prawdopodobnie ujawni jeden z najważniejszych projektów Apple na przestrzeni ostatnich lat. Serwis VoD przeznaczony dla użytkowników urządzeń z jabłuszkiem na obudowie. W sieci od kilku tygodni plotkowało się na temat potencjalnej daty startu usługi, ale Apple nie komentowało tych przecieków. Teraz firma pośrednio potwierdza to, o czym mówiło się od dawna - nowa usługa może zadebiutować za kilka tygodni.

Korporacja rozsyła właśnie zaproszenia na konferencję, która odbędzie się 25 marca na terenie kampusu Apple w Cupertino. Hasłem przewodnim spotkania jest zwrot "Czas na pokaz". Istnieje duże prawdopodobieństwo, że jest on bezpośrednim odniesieniem do serwisu VoD. Ale to nie jedyna nowość, jaką może uraczyć nas Tim Cook i jego zespół. Podczas spotkania możemy zobaczyć także nowe iPady, gdyż to podczas wiosennych konferencji Apple prezentuje nowe urządzenia z tej linii.

W najbliższych dniach z pewnością zrobi się głośno wokół tego, co znajdziemy w ofercie serwisu filmowego Apple. Wszystkie wątpliwości na temat jego funkcjonowania zostaną rozwiane już pod koniec miesiąca. Wtedy przekonamy się, czy serwis ma szansę w starciu z największymi graczami na rynku VoD.

Źródło: Apple, VoD

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV