Przeczytaj w weekend
 

 

 

 

Acer ujawni dziś gamingowe nowości sprzętowe

Podczas nowojorskiej konferencji firma Acer zaprezentuje własną wizję rozwoju rynku gamingowego. Poznamy prawdopodobnie komputery, które przez kilkanaście najbliższych miesięcy będą walczyły o uwagę najbardziej wymagających graczy.

Podczas nowojorskiej konferencji firma Acer zaprezentuje własną wizję rozwoju rynku gamingowego. Poznamy prawdopodobnie komputery, które przez kilkanaście najbliższych miesięcy będą walczyły o uwagę najbardziej wymagających graczy.

Emil Borzechowski

Emil Borzechowski

Tagi:  laptop 

Od kilku tygodni marketingowcy Acera zachęcają miłośników nowych technologii do wzięcia udział w konferencji zorganizowanej pod hasłem #NextAtAcer, nie tłumacząc przy okazji, czego możemy się po niej spodziewać. Jason Chen, CEO korporacji, zapowiada ją w dość enigmatyczny sposób:

Dołącz do nas podczas największej zapowiedzi na przestrzeni ostatnich lat. Daj się ponieść fantazji w oczekiwaniu na to, co zaprezentujemy podczas światowej konferencji prasowej zorganizowanej w Nowym Jorku.

To w zasadzie najobszerniejszy komunikat, jaki wydała firma w związku ze zbliżającą się imprezą. Pewne wskazówki na temat tego, czego można spodziewać się po tej konferencji, znajdziemy na stronie Acera. Zdjęcie procesorów Intela 9. generacji sugeruje, że show będzie w głównej mierze poświęcone najbardziej wydajnym komputerom z linii Predator, skrojonych z myślą o graczach.

Na witrynie znajdziemy także kilka przykładów akcji promocyjnych, jakie korporacja prowadzi na swoich profilach społecznościowych. Acer opublikował ankiety, w których zapytał obserwujących o to, na sprzęt jakiej marki czekają najbardziej: Acer, Nitro, Predator czy może na coś, o czym jeszcze nie słyszeliśmy. Firma opublikowała też grafiki z liczbami 7, 700 i 715, które mogą odnosić się np. do komputerów z linii Aspire 7 bądź Triton 700. Po sieci krąży również dość abstrakcyjna ilustracja z hasztagiem #NextAtAcer przedstawiająca finezyjnie rozlany płyn. Wzór przywodzi na myśl fotel gamingowy Predator Thronos zaprezentowany w minionym roku. Acer nie zdradza jednak, do czego mogą odnosić się te ilustrację.

Konferencję można śledzić na żywo na stronie korporacji, jej profilu facebookowym lub na youtube’owym streamie, którego zamieszczamy poniżej. Prezentacja rozpocznie się 11 kwietnia o godzinie 17:00.

Źródło: Zdjęcia: Acer

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Channing Tatum

Channing Tatum

ur. 1980, kończy 39 lat

Ivana Milicevic

Ivana Milicevic

ur. 1974, kończy 45 lat

Amit Shah

Amit Shah

ur. 1981, kończy 38 lat

Pablo Schreiber

Pablo Schreiber

ur. 1978, kończy 41 lat

Stana Katic

Stana Katic

ur. 1978, kończy 41 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV