Przeczytaj w weekend

Arrow - Malcolm Merlyn wraca do serialu. Tak trenuje Caity Lotz

W finałowy sezonie Arrow powróci Malcolm Merlyn. Mamy także okazję zobaczyć wideo z treningu Caity Lotz, ekranowej White Canary.

W finałowy sezonie Arrow powróci Malcolm Merlyn. Mamy także okazję zobaczyć wideo z treningu Caity Lotz, ekranowej White Canary.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Tagi:  arrow 

Prace nad finałowym sezonem serialu Arrow trwają - jego twórcy od jakiegoś czasu podkreślają, jak wielkie znaczenie będzie miała ostatnia odsłona serii. Tak duże, że powróci w niej ekranowy Malcolm Merlyn, John Barrowman. Zdradził to Stephen Amell, który - jak się okazało - 2 lata temu na 50. urodzinach swojego kolegi po fachu pojawił się na przyjęciu w obcisłym stroju kąpielowym, by wręczyć mu tort. Zapytany o tę kwestię Amell odpowiedział:

To część umowy, co 10 lat będę zakładał ten kostium i przynosił Johnowi tort. On wraca w 8. sezonie, a sprawa z ciastem jest zapisana w jego kontrakcie...

W sieci pojawiło się także dawne nagranie z treningu Caity Lotz, która najpierw w Arrow, później zaś w Legends of Tomorrow sportretowała Sarę Lance. Zobaczcie, jak aktorka pierwszy raz poradziła sobie z tą samą drabinką, z której pokonywania zasłynął właśnie Amell:

Caity Lotz Training For Her First Salmon Ladder Scene. from r/LegendsOfTomorrow

Finałowy sezon Arrow zadebiutuje w stacji The CW 15 października. 

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: The CW

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV