Menu

Aktualności

„Avengers: Czas Ultrona” – oto nowy Iron Man

Firma Hot Toys opublikowała zdjęcia figurki Iron Mana z filmu Avengers: Czas Ultrona. Dzięki temu mamy pierwsze spojrzenie na nową zbroję - Mark XLIII.

Avengers: Czas Ultrona („Avengers: Age of Ultron”) to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów 2015 roku. W nim też zobaczymy kompletnie nową zbroję Iron Mana, co nie jest zaskoczeniem, jeśli przypomnimy sobie końcówkę Iron Mana 3. W oświadczeniu firmy Hot Toys czytamy, że figurka jest dokładnym i szczegółowym odwzorowaniem zbroi z filmu. 

Ponadto opublikowano pierwsze zdjęcie zestawu klocków LEGO, które może zapowiadać kilka ważnych scen z filmu. Nazwy zestawów mogą być traktowane jako spoiler.

Zestawy klocków nazywają się „Duel with Hydra”, „Hulkbuster Rescue Mission”, „The Avengers Quinjet Chase”, Attack on Avengers Tower” oraz „Burglary in the Hydra Fortress”. Oczywiście jest tam też Spider-Man z animowanego serialu „Ultimate Spider-Man” i nie ma to związku z „Avengers: Czas Ultrona”. Strona z katalogu LEGO jest poświęcona produkcjom Marvela.  

W obsadzie filmu są: Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Samuel L. Jackson, Aaron Taylor-Johnson, Elizabeth Olsen, James Spader, Cobie Smulders, Thomas Kretschmann, Paul Bettany i Stellan Skarsgard. 

Czytaj także: Polska wódka w „Spectre”

Avengers: Czas Ultrona zadebiutuje w USA 1 maja 2015 roku. W Polsce obejrzymy go tydzień później.

Źródło: comingsoon.net
Przejdź do komentarzy (0)
Komentarze