Avengers: Endgame - to ci aktorzy pierwsi poznali spoilery z filmu MCU

Avengers: Endgame to film MCU, którego fabuła do samego końca owiana była tajemnicą. Teraz wiadomo już, którzy aktorzy jako pierwsi poznali spoilery na temat wydarzeń.

Avengers: Endgame to film MCU, którego fabuła do samego końca owiana była tajemnicą. Teraz wiadomo już, którzy aktorzy jako pierwsi poznali spoilery na temat wydarzeń.

Avengers: Koniec gry to tegoroczny film MCU, który był wielkim podsumowaniem dotychczasowej historii, jaką przedstawiało uniwersum. Jako kulminacja, produkcja od samego początku była chroniona przed wyciekiem spoilerów w każdy możliwy sposób, a krążące po sieci pogłoski wskazują na to, że obowiązki zachowania tajemnicy narzucono także aktorom z obsady oraz z innych filmów Marvela i Disneya. Teraz okazuje się, to ci, którzy zagrali w filmie Spider-Man: Daleko od domu, znali spoilerowe wydarzenia Avengers: Endgame jako pierwsi.

Jak mówi Tony Revolori, odtwórca roli Flasha Thompsona, a etapie przygotowań do filmu producent spotkał się z większością obsady i opowiedział dokładnie, co wydarzy się w Avengers: Koniec gry. Jak mówi, poznali wówczas takie szczegóły, których nie ujawniano nawet obsadzie wspomnianego filmu (nie jest tajemnicą, że na etapie kręcenia filmu część aktorów nie miała pojęcia co tak naprawdę nagrywa i w jakiej kolejności ułożą się wydarzenia w filmie). Przypomnijmy, że zdjęcia do nowego Spider-Mana realizowano na rok przed premierą Avengers: Endgame.

Spider-Man: Daleko od domu - nowy film MCU jest wyświetlany na ekranach kin.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV