Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Avengers: Koniec gry – fani nie wierzą zwiastunowi? Nowe teorie

Avengers: Koniec gry pojawi się w kinach już niedługo, a widzowie wciąż niewiele wiedzą odnośnie szczegółów fabuły. Nowy zwiastun dał jednak pole do popisu w tworzeniu nowych teorii.

Kiedy do sieci trafił nowy oficjalny zwiastun filmu Avengers: Koniec gry, fani rozpoczęli analizę i rozkładanie jego elementów na czynniki pierwsze. Choć sam zwiastun nie pokazuje wiele nowego, to jednak pod koniec prezentuje sceny, które zdradzają istotny element fabuły – pojawienie się Starka na Ziemi i dołączenie razem z Nebulą do drużyny Avengers. Nie wszyscy jednak są zdania, że należy ufać zwiastunowi.

Marvel Studios od dłuższego czasu słynie z prezentowania zwiastunów z mylącymi widzów scenami lub takimi, które zwyczajnie wymazują istotne dla fabuły szczegóły. Nie inaczej ma być w materiale promującym Avengers: Koniec gry. Zmienioną sceną ma być właśnie ta, gdzie Stark i Nebula kroczą w nowych kombinezonach wśród członków Avengers. Fani porównują ten fragment do zeszłorocznego zwiastuna Avengers: Wojna bez granic, gdzie zaprezentowano scenę z Hulkiem biegnącym u boku tytułowej drużyny w Wakandzie. Oglądając film wiemy, że nic takiego nie miało miejsca.

Jest jednak jeszcze inna teoria, która być może potwierdza, że Iron Man i Nebula dotarli do siedziby Avengers. Jest to moment ze zwiastuna, gdzie widzimy Czarną Wdowę i Clinta Bartona. Jeden z fanów znalazł podobieństwo tła w tej scenie, do statku Strażników Galaktyki (w którym jak wiemy przebywa Stark na początku pierwszego zwiastuna filmu). Fani dokonali szczegółowej analizy i wypunktowali, że nie mamy tutaj do czynienia z bohaterami znajdującymi się w Quinjecie. Zobaczcie sami:

The Benatar? from r/marvelstudios

Mamy także grafikę przygotowaną przez jednego z fanów, który pokazuje w jakiej kolejności najlepiej oglądać filmy z Kinowego Uniwersum Marvela. Pod uwagę wziął także film Kapitan Marvel. Schemat ten różni się nieco od tego, co do tej pory prezentowane było w sieci jeśli chodzi o tego typu schematy. Dajcie znać, co o nim myślicie.

-
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – premiera filmu w Polsce już 25 kwietnia.

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: Marvel Studios

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – pokochaliście Skrulli z…

W MCU nastał nie tylko czas Kapitan Marvel, ale i Skrulli. Nowo wprowadzona rasa podbiła…

naEKRANIE
-

Najlepsze filmy 2019 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze filmy 2019 roku. Oto produkcje, których jakości jesteśmy pewni, oglądaliśmy je i polecamy.

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – oficjalny opis…

Avengers: Koniec gry to wielka kulminacja, na którą czekają fani MCU. Opis fabuły został opublikowany…

Michalina Reda
-

Star Trek: Discovery – co dalej…

Star Trek: Discovery jest w trakcie emisji 2. sezonu, a przed nami premiera 10. odcinka.…

Michalina Reda
-

Hellboy – nowe zdjęcia z filmu.…

Premiera nowego filmu Hellboy już za pasem, a w sieci pojawiają się kolejne materiały promocyjne.…

Adam Siennica
-

Netflix – seriale i filmy na…

Netflix przygotował dla swoich subskrybentów marzec pełny atrakcji. Nowe seriale i filmy na marzec 2019…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.