Avengers: Koniec gry - rekord pierwszego dnia w Chinach został pobity! [box office]

Avengers: Koniec gry dopiero się rozpędza, by iść jak burza przez rekordy box office, a już bije kolejne.

Avengers: Koniec gry dopiero się rozpędza, by iść jak burza przez rekordy box office, a już bije kolejne.

Adam Siennica

Adam Siennica

Avengers: Koniec gry zadebiutował w Chinach w środę 24 kwietnia. Udało się tego dnia osiągnąć 107,2 mln dolarów (razem z pokazami o północy). Jest to nowy rekord największych wpływów z pierwszego dnia otwarcia.

Przeważnie w chińskich kinach największe rekordy biją rodzime superprodukcje. Avengers: Koniec gry tym wynikiem nie dało szans poprzedniemu rekordziście, czyli chińskiemu filmowi Monster Hunt 2, który w 2018 roku osiągnął 85,9 mln dolarów. Istotne jest to, że ten wynik został ustanowiony podczas chińskiego nowego roku, który jest bardzo lukratywnym weekendem w kinach. To tym bardziej dodaje skali wyczynowi superprodukcji Marvela.

 

Według informacji portalu Box Office Pulse oceny chińskich widzów wahają się pomiędzy 9.1/10 a 9.3/10. Informacja pochodzi z portali sprzedaży biletów online oraz z mediów społecznościowych.

Będziemy informować Was na bieżąco o kolejnych rekordach widowiska.

ZAPRASZAMY NA FINAŁOWY SEZON Gry o Tron w HBO GO

null

Źródło: Box Office Pulse / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV