Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Avengers: Koniec gry - War Machine żartuje z Ant-Mana w nowym spocie filmu

W sieci pojawił się nowy spot promujący nadchodzące widowisko o Avengers. Ponadto Mark Ruffalo zdradził interesującą ciekawostkę zza kulis poprzedniego filmu o drużynie herosów Marvela.

W sieci pojawił się nowy spot promujący nadchodzące widowisko o Avengers. Ponadto Mark Ruffalo zdradził interesującą ciekawostkę zza kulis poprzedniego filmu o drużynie herosów Marvela.

Premiera widowiska Avengers: Koniec gry zbliża się wielkimi, wręcz gigantycznymi krokami. W produkcji tytułowa drużyna bohaterów MCU postara się odwrócić skutki pstryknięcia Thanosa, które wymazało połowę populacji wszechświata.

Każdego dnia w sieci pojawiają się kolejne materiały promocyjne filmu. Tym razem zadebiutował nowy spot filmu, który ukazuje nie widziane do tej pory w innych wideo sceny, w tym tę, w której Rhodey żartuje ze Scotta Langa i szybkie ujęcie na Ronina w akcji.

Zobaczcie spot:

Ponadto Mark Ruffalo zdradził w rozmowie z Yahoo, że w czasie zdjęć do widowiska Avengers: Wojna bez granic nakręcił scenę, w której sam Hulk zostaje usunięty po pstryknięciu Thanosa i do końca nie wiedział czy jego postać przetrwa do następnego filmu. Sam Ruffalo został również wskazany przez innych członków obsady najnowszego filmu o Avengers jako osoba, która jest najbardziej skłonna do zdradzenia zakończenia Avengers: Koniec gry. Gwiazdy filmu zagrały w grę Most Likely dla MTV News, odpowiadając na szereg zabawnych pytań. Jedno dotyczyło właśnie tego, który z członków obsady byłby najbardziej skłonny do zaspoilerowania zakończenia najnowszego widowiska MCU. Wszystkie gwiazdy produkcji były zgodne, co do tego, że byłby to Ruffalo. Poniżej pełne wideo przedstawiające zabawę.

Polska premiera filmu już 25 kwietnia.

Źródło: comicbook.com/collider.com/zdjęcie główne: Marvel

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV