Avengers: Koniec gry - War Machine żartuje z Ant-Mana w nowym spocie filmu

W sieci pojawił się nowy spot promujący nadchodzące widowisko o Avengers. Ponadto Mark Ruffalo zdradził interesującą ciekawostkę zza kulis poprzedniego filmu o drużynie herosów Marvela.

W sieci pojawił się nowy spot promujący nadchodzące widowisko o Avengers. Ponadto Mark Ruffalo zdradził interesującą ciekawostkę zza kulis poprzedniego filmu o drużynie herosów Marvela.

Premiera widowiska Avengers: Koniec gry zbliża się wielkimi, wręcz gigantycznymi krokami. W produkcji tytułowa drużyna bohaterów MCU postara się odwrócić skutki pstryknięcia Thanosa, które wymazało połowę populacji wszechświata.

Każdego dnia w sieci pojawiają się kolejne materiały promocyjne filmu. Tym razem zadebiutował nowy spot filmu, który ukazuje nie widziane do tej pory w innych wideo sceny, w tym tę, w której Rhodey żartuje ze Scotta Langa i szybkie ujęcie na Ronina w akcji.

Zobaczcie spot:

Ponadto Mark Ruffalo zdradził w rozmowie z Yahoo, że w czasie zdjęć do widowiska Avengers: Wojna bez granic nakręcił scenę, w której sam Hulk zostaje usunięty po pstryknięciu Thanosa i do końca nie wiedział czy jego postać przetrwa do następnego filmu. Sam Ruffalo został również wskazany przez innych członków obsady najnowszego filmu o Avengers jako osoba, która jest najbardziej skłonna do zdradzenia zakończenia Avengers: Koniec gry. Gwiazdy filmu zagrały w grę Most Likely dla MTV News, odpowiadając na szereg zabawnych pytań. Jedno dotyczyło właśnie tego, który z członków obsady byłby najbardziej skłonny do zaspoilerowania zakończenia najnowszego widowiska MCU. Wszystkie gwiazdy produkcji były zgodne, co do tego, że byłby to Ruffalo. Poniżej pełne wideo przedstawiające zabawę.

Polska premiera filmu już 25 kwietnia.

Źródło: comicbook.com/collider.com/zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV