Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Avengers: Wojna bez granic – los Lokiego miał być inny w jednej z wersji scenariusza

Avengers: Wojna bez granic to tegoroczny hit Marvel Studios, w którym spotkali się prawie wszyscy bohaterowie MCU. Właśnie pojawiła się informacja o alternatywnym losie jednej z postaci.

Avengers: Wojna bez granic to tegoroczny hit Marvel Studios, w którym spotkali się prawie wszyscy bohaterowie MCU. Właśnie pojawiła się informacja o alternatywnym losie jednej z postaci.

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

W filmie Avengers: Wojna bez granic już w pierwszej scenie pożegnaliśmy Lokiego, który został zabity przez Thanosa w czasie ataku na statek Asgardczyków. Jak się jednak okazuje los Lokiego miał być na początku inny. Jak twierdzi Trinh Tran, jedna z producentem widowiska, w książce Art Of, śmierć brata Thora była trzymana w tajemnicy przed ekipą aż do dnia kręcenia tej sceny.

Stworzyliśmy wersję scenariusza, w której na początku filmu Loki ucieka kapsułą ratunkową. Gdy zaczęliśmy kręcić tę sekwencję widzieliśmy jak niektórzy z członków ekipy są zdezorientowani tą sytuacją. Musieliśmy im powiedzieć, że przeczytali fałszywą wersję scenariusza. 

Wolicie taką wersję scenariusza, w której Loki nie umiera? Piszcie w komentarzach.

Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: Marvel

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV