Avengers: Wojna bez granic – Red Skull w innym kolorze i inspiracje do Hulkbustera

Do sieci trafił kolejny szkic koncepcyjne z filmu Avengers: Wojna bez granic. Tym razem jest to Red Skull, a także otrzymaliśmy informacje na temat inspiracji do tworzenia Hulkbustera.

Do sieci trafił kolejny szkic koncepcyjne z filmu Avengers: Wojna bez granic. Tym razem jest to Red Skull, a także otrzymaliśmy informacje na temat inspiracji do tworzenia Hulkbustera.

Już wcześniej pojawiały się szkice koncepcyjne z Red Skullem z książki Marvel’s Avengers: Infinity War – The Art of the Movie. Teraz ukazano zupełnie nowy, który również pokazuje go w innym kolorze, dzięki któremu bardziej przypomina Ghost-Ridera. Barwa nawiązuje oczywiście do Kamienia Dusz. Grafikę możecie zobaczyć poniżej (pierwsze zdjęcie na początku galerii):

Phil Saunders, grafik z filmu Avengers: Infinity War podzielił się także informacjami na temat zbroi Hulkbustera, która jak się okazuje, inspirowana była... sprzętem budowlanym.

Proporcje Hulkbustera Mark I Josha Nizziego z Avengers: Czas Ultrona, były bardzo udane, więc starałem się utrzymać moje projekty w tych podstawowych proporcjach - bardzo człowiecze i muskularne. Zainspirował mnie jednak sprzęt budowlany i chciałem stworzyć coś, co było bardziej trudne, ale także trochę bardziej organiczne i muskularne niż w poprzedniej wersji, z godnie z kierunkiem, w jakim zmierzały projekty Tony'ego Starka.

Zestawy mogą potwierdzać głośno komentowaną teorię, że w Hulkbusterze będzie znajdował się Bruce Banner
Źródło: Marvel

Jak wam podobał się Hulkbuster w wersji z Wojny bez granic? Możecie podzielić się w komentarzach. Premiera Avengers 4 już w kwietniu przyszłego roku.

Źródło: comickbook.com/ zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV