Repertuar kin Nowość Program TV

Back 4 Blood to nowa gra od twórców Evolve i Left 4 Dead

Back 4 Blood ma być grą kooperacyjną grą FPS, w której zmierzymy się z zombie. Za produkcję odpowiadają weterani gatunku.

Firmy Warner Bros. Interactive Entertainment oraz Turtle Rock Studios ujawniły nową produkcję, która zatytułowana będzie Back 4 Blood. Ma ona połączyć cechy, które spopularyzowały kooperacyjne strzelanki z zupełnie nowymi elementami i współczesna technologią.

Póki co nie zdradzono zbyt wiele na temat tego tytułu. Wiemy jedynie, że ma być to nastawiona na kooperację gra FPS, w której staniemy do walki z hordami żywych trupów. Jednocześnie twórcy stawiają sprawę jasno – pomimo tego samego gatunku i podobnego tytułu, Back 4 Blood nie będzie kontynuacją serii Left 4 Dead To zupełnie nowa produkcja, która z jednej strony ma odwoływać się do korzeni gatunku, ale jednocześnie zaoferuje też sporo nowości.

Back 4 Blood zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One, chociaż twórcy nie wykluczają też portów na inne urządzenia. Ma być to pełnoprawny tytuł AAA i na ten moment deweloperzy nie wiedzą, czy będzie on zawierał mikrotransakcje.

Plotka
-
-

Źródło: talk.turtlerockstudios.com / fot. WBIE

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

MCU – plakaty wszystkich filmów Kinowego…

Kinowe Uniwersum Marvela rokrocznie tylko się rozrasta, a wraz z kolejnymi filmami i serialami światło…

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Shang-Chi – kto zagra azjatyckiego herosa?…

Shang-Chi to kolejny bohater z komiksów Marvela, który doczeka się solowego filmu. Nie wiadomo jeszcze,…

Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Anton Volkov z popularnego portalu Trailer Track odnalazł nowe informacje na temat Avengers: Koniec gry.…

Michalina Reda
-

Gra o tron – Sophie Turner…

Sophie Turner jakiś czas temu sama przyznała się, że jest kiepska w zachowywaniu tajemnicy. Teraz…

Michalina Reda
-

Terry Gilliam uważa, że filmy superbohaterskie…

Terry Gilliam odniósł się do kina superbohaterskiego i przedstawił swoje zdanie - to po prostu…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.