Back 4 Blood to nowa gra od twórców Evolve i Left 4 Dead

Back 4 Blood ma być grą kooperacyjną grą FPS, w której zmierzymy się z zombie. Za produkcję odpowiadają weterani gatunku.

Back 4 Blood ma być grą kooperacyjną grą FPS, w której zmierzymy się z zombie. Za produkcję odpowiadają weterani gatunku.

Firmy Warner Bros. Interactive Entertainment oraz Turtle Rock Studios ujawniły nową produkcję, która zatytułowana będzie Back 4 Blood. Ma ona połączyć cechy, które spopularyzowały kooperacyjne strzelanki z zupełnie nowymi elementami i współczesna technologią.

Póki co nie zdradzono zbyt wiele na temat tego tytułu. Wiemy jedynie, że ma być to nastawiona na kooperację gra FPS, w której staniemy do walki z hordami żywych trupów. Jednocześnie twórcy stawiają sprawę jasno - pomimo tego samego gatunku i podobnego tytułu, Back 4 Blood nie będzie kontynuacją serii Left 4 Dead To zupełnie nowa produkcja, która z jednej strony ma odwoływać się do korzeni gatunku, ale jednocześnie zaoferuje też sporo nowości.

Back 4 Blood zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One, chociaż twórcy nie wykluczają też portów na inne urządzenia. Ma być to pełnoprawny tytuł AAA i na ten moment deweloperzy nie wiedzą, czy będzie on zawierał mikrotransakcje.

Źródło: talk.turtlerockstudios.com / fot. WBIE

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV