Back 4 Blood to nowa gra od twórców Evolve i Left 4 Dead

Back 4 Blood ma być grą kooperacyjną grą FPS, w której zmierzymy się z zombie. Za produkcję odpowiadają weterani gatunku.

Back 4 Blood ma być grą kooperacyjną grą FPS, w której zmierzymy się z zombie. Za produkcję odpowiadają weterani gatunku.

Firmy Warner Bros. Interactive Entertainment oraz Turtle Rock Studios ujawniły nową produkcję, która zatytułowana będzie Back 4 Blood. Ma ona połączyć cechy, które spopularyzowały kooperacyjne strzelanki z zupełnie nowymi elementami i współczesna technologią.

Póki co nie zdradzono zbyt wiele na temat tego tytułu. Wiemy jedynie, że ma być to nastawiona na kooperację gra FPS, w której staniemy do walki z hordami żywych trupów. Jednocześnie twórcy stawiają sprawę jasno - pomimo tego samego gatunku i podobnego tytułu, Back 4 Blood nie będzie kontynuacją serii Left 4 Dead To zupełnie nowa produkcja, która z jednej strony ma odwoływać się do korzeni gatunku, ale jednocześnie zaoferuje też sporo nowości.

Back 4 Blood zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One, chociaż twórcy nie wykluczają też portów na inne urządzenia. Ma być to pełnoprawny tytuł AAA i na ten moment deweloperzy nie wiedzą, czy będzie on zawierał mikrotransakcje.

Źródło: talk.turtlerockstudios.com / fot. WBIE

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV