Przeczytaj w weekend

Bad Boy - Patryk Vega wrzuca do sieci zakulisowe wideo z Maciejem Stuhrem

Patryk Vega wrzucił kolejne wideo promujące jego nadchodzący film pod tytułem Bad Boy.

Patryk Vega wrzucił kolejne wideo promujące jego nadchodzący film pod tytułem Bad Boy.

Norbert Zaskórski
Norbert Zaskórski
Tagi:  bad boy 

Bad Boy to najnowszy film Patryka Vegi, który trafi do polskich kin 21 lutego. Reżyser jest znany z tego, że na swojego Facebooka wrzuca wiele materiałów wideo zza kulis własnych produkcji. Nie inaczej jest i tym razem. Vega zamieścił w sieci film z Maciejem Stuhrem, który wciela się w jedną z głównych ról w projekcie. Wideo jest dostępne poniżej.

Film poruszy kwestię powiązań z mafią, gangsterami, ustawienie meczów, groźby, zastraszania i agresja na stadionach. Bohaterami są dwaj bracia Piotr, który jest policjantem oraz Paweł, który jest przestępcą. Kiedy za sprawą donosu Paweł ląduje w więzieniu z uwagi na powiązanie z kibicowskim gangiem Twardego, Piotr decyduje się wyciągnąć brata. Ten jednak wykorzystuje sytuację, by przejąć kontrolę nad największym klubem piłkarskim w mieście. 

W obsadzie są Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zawadzka i Zbigniew Zamachowski. Na ekranie zobaczymy też dwóch znanych piłkarzy - Kamila Grosickiego oraz Sławomira Peszko.

Źródło: oficjalne konto Facebook Patryka Vegi/zdjęcie główne: Marcin Golen

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV