Przeczytaj w weekend

Chyler Leigh w serialowej wersji „Taxi”

Gwiazda Chirurgów zagra jedną z głównych ról w nowym serialu Luca Bessona pt. "Taxi: Brooklyn South".

Gwiazda Chirurgów zagra jedną z głównych ról w nowym serialu Luca Bessona pt. "Taxi: Brooklyn South".

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Tagi:  casting 

Pierwszy sezon "Taxi: Brooklyn South" składał się będzie z 12 odcinków. Produkcja określana jest jako procedural napakowany akcją i humorem. Skupia się na nietypowej relacji pomiędzy nowojorskim taksówkarzem pochodzącym z Francji i panią detektyw pracującą w policji (w tej roli Chyler Leigh). Serial produkowany będzie przez studio Luca Bessona EuropaCorp. Zdjęcia rozpoczną się jeszcze w tym roku w Nowym Jorku i Toronto.

Dwugodzinną premierę wyreżyseruje Oliver Megaton ("Transporter 3", "Colombiana", "Taken 2"). Scenariusz napisał Stephen Tolkin, twórca Pułapek umysłu. Serial luźno oparty będzie na francuskich filmach z serii "Taxi" autorstwa Luca Bessona. W oryginale projekt tworzony jest dla francuskiej stacji TF1, ale kręcony będzie w całości po angielsku.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV