Cyberpunk 2077 - nadchodzą figurki Funko Pop z bohaterami gry. Zobacz zdjęcia

Czekacie na Cyberpunk 2077? W takim razie zobaczcie, jak prezentują się nadchodzące figurki Funko POP z gry CD Projekt RED.

Czekacie na Cyberpunk 2077? W takim razie zobaczcie, jak prezentują się nadchodzące figurki Funko POP z gry CD Projekt RED.

Paweł Krzystyniak
Paweł Krzystyniak

Cyberpunk 2077 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier, które mają trafić na rynek w nadchodzących miesiącach. Niestety, na premierę trzeba będzie poczekać dłużej, niż pierwotnie informowano, bo twórcy zdecydowali się przesunąć datę premiery z kwietnia na wrzesień tego roku. Pewnym pocieszeniem w tej sytuacji mogą okazać się figurki Funko POP z nadchodzącej gry CD Projekt RED, których zdjęcia wyciekły do sieci.

Figurki przedstawiają m.in. V (zarówno w wersji kobiecej i męskiej), a także Johnny'ego Silverhanda, czyli postać, w którą w grze wciela się Keanu Reeves. Zdjęcia zostały opublikowane na profilu PopKeep - Funko News Keeper na Twitterze i wkrótce powinniśmy doczekać się ich oficjalnej zapowiedzi. Trudno przewidzieć ich datę premiery, ale można spodziewać się, że zadebiutują one mniej więcej w tym samym terminie, co sama gra. 

Cyberpunk 2077 - figurki Funko POP z gry

Aktualizacja:

Figurki zostały już oficjalnie zapowiedziane na profilu firmy Funko.

Przypominamy, że Cyberpunk 2077 trafi na sklepowe półki 17 września 2020 roku. Gra dostępna będzie na PC, PlayStation 4, Xboksie One oraz Google Stadia.

Źródło: twitter.com / fot. CD Projekt

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV