Przeczytaj w weekend

Czy zwiastun Avengers 4 ujawni tytuł filmu? Nowe doniesienia

W sieci pojawiły się kolejne doniesienia na temat tego, czy zwiastun Avengers 4 faktycznie wyjawi prawdziwy tytuł produkcji.

W sieci pojawiły się kolejne doniesienia na temat tego, czy zwiastun Avengers 4 faktycznie wyjawi prawdziwy tytuł produkcji.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Jak donosi doskonale poinformowany w sprawach Hollywood dziennikarz portalu Collider, Steven Weintraub, zwiastun Untitled Avengers Movie niekoniecznie wyjawi prawdziwy tytuł produkcji. Zobaczcie sami:

Steven Weintraub
fot. Twitter/Steven Weintraub

Biorąc pod uwagę niepewność Weintrauba do tej rewelacji powinniśmy na razie podchodzić z dystansem. Jak również do tego, że trailer przyszłorocznej odsłony MCU pojawi się w sieci dziś ok. 15:00 polskiego czasu.

Bracia Russo tymczasem wzięli udział w rozdaniu Game Awards - na wydarzeniu, w swoim, humorystycznym stylu, postanowili odnieść się do pstryknięcia palcami:

Untitled Avengers Movie wejdzie na ekrany kin 25 kwietnia przyszłego roku.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: Marvel/Screen Rant

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV