Data premiery 2. sezonu serialu The Bold Type

The Bold Type to wysoko ceniony zeszłoroczny debiut serialowy, który powróci z 2. sezonem. Znamy już datę premiery.

The Bold Type to wysoko ceniony zeszłoroczny debiut serialowy, który powróci z 2. sezonem. Znamy już datę premiery.

Michalina Reda

Michalina Reda

Fabuła serialu The Bold Type skupia się na redaktorkach popularnego kobiecego magazynu „Scarlet”. Dziewczyny rozpoczynające tutaj pracę muszą skonfrontować się z twardymi przywódczyniami. Pierwszy sezon serialu został oceniony bardzo dobrze i stacja Freeform zdecydowała się zamówić dwie kolejne odsłony.

Zgodnie z nowymi informacjami, 2. sezon serialu zadebiutuje 12 czerwca bieżącego roku. Wiadomo również, że Nikohl Boosheri i Stephen Conrad Moore, którzy pojawili się w pierwszym sezonie, otrzymują angaż do stałej obsady. Ich postaci Adena El-Amin i Oliver Grayson będą pojawiać się w odcinkach regularnie.

W rolach głównych występują Katie Stevens, Aisha Dee, Meghann Fahy, Sam Page, Matt Ward, Boosheri, Moore i Melora Hardin.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV