Death Stranding: gra Hideo Kojimy tytułem na dwie generacje konsol?

Wymowne milczenie i skromny uśmiech Marka Cerny'ego może być sugestią, że Death Stranding pojawi się na dwóch generacjach konsol.

Wymowne milczenie i skromny uśmiech Marka Cerny'ego może być sugestią, że Death Stranding pojawi się na dwóch generacjach konsol.

Michał Czubak

Michał Czubak

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Death Stranding Hideo Kojimy to gra legenda. Mało kto ją widział w akcji, ale wszyscy się nią zachwycają. Oficjalnie tytuł powstaje na wyłączność PlayStation 4, ale może się okazać, że gra trafi także na następną generację konsoli Sony, którą oficjalnie zapowiedziano. Wprawdzie nikt nie mówi tego wprost, ale reakcja Marka Cerny'ego na pytanie o platformę docelową gry jest wymowna i może sugerować pojawienie się tytułu na nadchodzącym sprzęcie.

Peter Rubin, który napisał dla Wired materiał o następcy PS4, zapytał w kuluarach o platformę dla Death Stranding. Rzecznik natychmiast i niemal automatycznie odpowiedział, że gra trafi na PS4. Natomiast Mark Cerny się tylko delikatnie uśmiechnął i zrobił dłuższą przerwę w swej wypowiedzi. Ta reakcja może być sugestią, że w rzeczywistości tytuł zadebiutuje na dwóch generacjach platform Sony.

To z kolei może oznaczać, że premiera gry najwcześniej w 2020 roku, coo i tak byłoby dobrym rozwiązaniem, bo samej gry w akcji publicznie nie pokazywano, a prace nad nią trwają od dłuższego czasu.

Źródło: psu.com / fot. Kojima Production

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV