Repertuar kin Nowość Program TV

Belçim Bilgin jako Yennefer w Wiedźminie? Aktorka na przesłuchaniu – zobacz wideo

Lauren S. Hissrich zapowiadała, że będą wrzucać do sieci przesłuchania aktorów do ról w serialu Wiedźmin. Z jej strony nic nie wypłynęło do Internetu, ale jedna z aktorek wrzuciła swoje sceny z Yennefer.

Lauren Schmidt Hissrich, showrunnerka serialu The Witcher wspominała na Twitterze dnia 22 czerwca, że ruszają z castingami. Wówczas powiedziała, że w nadchodzących tygodniach w sieci będą pojawiać się nagrania z przesłuchań i jeśli na nie natrafimy, najpewniej są one prawdziwe. Zaznaczyła, że nie zobaczymy w nich scen z serialu, bo przygotowano specjalne sekwencje tylko w celu sprawdzenia aktorów. Mają one pokazać oczekiwany klimat, emocje i głębię danej postaci.

-
-

AKTUALIZACJA

Filmiki z przesłuchania zostały zablokowane na Vimeo. Kavalali ustawiła je jako prywatne, więc nie są już dostępne. Być może zainteresowanie w sieci było większe, niż aktorka tego chciała. W Internecie jednak nic nie ginie i news został zaktualizowany o wideo z innego źródła.

ORYGINALNA TREŚĆ

Deniz Kavalali opublikowała na portalu Vimeo dwie sceny z przesłuchania Belçim Bilgin do roli Yennefer. Czy Waszym zdaniem ma jakieś szanse? Może akcent aktorki będzie tutaj przeszkodą? Zobaczcie i oceńcie.

Źródło: vimeo.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Michalina Reda
-

Fan Gwiezdnych Wojen ma protezę inspirowaną…

Mark Hamill osobiście pogratulował na Twitterze nastolatkowi, który pochwalił się sztuczną bioniczną ręką inspirowaną BB-8.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.