Doktor Strange 2 - gdzie będą realizowane zdjęcia do filmu MCU?

Doctor Strange in the Multiverse of Madness powstanie nie tylko w studiu w Wielkiej Brytanii, ale też na terenie Stanów Zjednoczonych.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness powstanie nie tylko w studiu w Wielkiej Brytanii, ale też na terenie Stanów Zjednoczonych.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Doktor Strange 2, znany pod oficjalnym tytułem Doctor Strange in the Multiverse of Madnesss, to nadchodząca kontynuacja filmu MCU, w którym w roli głównej powróci Benedict Cumberbatch. Według zapowiedzi szefa Marvela, Kevina Feige'a, będziemy tu mieli do czynienia z niekonwencjonalną historią, która połączy elementy charakterystyczne dla komedii i horroru, a w dodatku nawiąże fabularnie do serialu WandaVision.

Wkrótce mają rozpocząć się wstępne prace nad filmem. Według wcześniejszych informacji, większość scen do filmu zrealizowanych zostanie w Pinewood Studios w Wielkiej Brytanii, ale część z nich rozegra się także w Nowym Jorku. W końcu Sanctum Sanctorum znajduje się na słynnej nowojorskiej Bleecker Street. Różnych miejsc ma być więcej, ale nie wszystkie jeszcze ujawniono.

Na razie trudno jest określić dokładny termin rozpoczęcia zdjęć. Spekuluje się, że rozpoczną się na dobre po zakończeniu serialu WandaVision. Premierę zapowiedziano na 7 maja 2021 roku.

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV